Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kdy můžete očekávat Android 14 ve svém Samsungu Galaxy

Josef Mika 09.06.2023

Google vydává novou aktualizaci systému Android. Prozradíme vám, kdy mohou uživatelé modelů Galaxy očekávat Android 14 pro svá zařízení.

Kapitoly článku

V současné chvíli je k dispozici beta 3 Androidu 14, a nový operační systém tak je už těsně před svým uvolněním. Samsung použije Android 14 jako základ pro svou nadcházející aktualizaci One UI 6.0 a poté ji zpřístupní pro svá zařízení.

One UI 6.0 by mohlo být vydáno do konce roku, spekuluje server SamMobile. Ačkoli Samsung zatím neučinil oficiální oznámení o dostupnosti One UI 6.0, časový plán pro One UI 5.0 z loňského roku naznačuje, jak by se věci mohly v roce 2023 vyvíjet, uvedl.

Android 14 pro zařízení Samsung Galaxy: Tak by mohl vypadat časový plán

004-family-galaxy-s23ultra-green-spen-s23plus-lavender-s23-cream

Android 14 pro modely Galaxy by mohl být brzy k dispozici. První přijde na řadu vlajková řada S23. Zdroj: Samsung Mobile Press

Nejprve by Samsung mohl v srpnu nebo v září oznámit a vydat beta verzi uživatelského rozhraní One UI 6.0. Pozvánku do beta verze pravděpodobně jako první obdrží majitelé vlajkové řady Galaxy S23, předpokládá SamMobile.

Zatímco výrobce pracuje na One UI 6.0 pro řadu S23, Samsung by mohl do beta verze zahrnout i další zařízení, včetně svých skládacích smartphonů, řady Galaxy S22 a možná i Galaxy A53, spekuluje dále SamMobile.

První veřejná aktualizace Androidu 14 pro vlajkovou řadu Galaxy S23 by pak mohla být vydána v říjnu 2023. Galaxy S22 by mohl obdržet veřejnou aktualizaci One UI 6.0 v listopadu a ostatní zařízení, která se účastnila beta programu Android 14, by mohla aktualizaci obdržet do konce roku.

Zdroj: SamMobile.com


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud