Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

10“ tablet NextBook Premium 10SE

redakce 22.01.2013

Společnost ConQuest Entertainment rozšiřuje nabídku tabletů NextBook na o desetipalcový model NextBook Premium 10SE. Stejně jako menší modely nabízí dvoujádrový procesor, tentokrát v kombinaci s velkým displejem.

 

 

 

Tablet NextBook Premium 10SE rozšiřuje stávající nabídku a je alternativou pro ty, kterým je 7“ nebo 8“ displej malý. Jako operační systém je nainstalovaný Android 4 ICS s českou lokalizací, takže tablet podporuje stahování aplikací z obchodu Google Play.

Dostatečný výkon tabletu zajišťuje dvoujádrový procesor Amlogic taktovaný
na 1,5 GHz kterému sekunduje 1 GB operační paměti DDR3. O grafické výpočty se pak stará akcelerátor Mali TM-400. Pro aplikace a uživatelská data je
k dispozici 8 GB paměti, kterou lze rozšířit prostřednictvím až 32GB paměťové karty ty microSDHC.

Externí zařízení lze k tabletu připojit prostřednictvím microUSB portu, mini HDMI
a reproduktory nebo sluchátka se připojují pomocí běžného 3,5mm jacku. Přístup na internet zajišťuje Wi-Fi, bezdrátovou komunikaci s jinými mobilními zařízeními či například tiskárnou lze realizovat pomocí Bluetooth modulu.

Kromě 10“ modelu zůstávají na českém trhu také menší modely NextBook Premium 7SE a  NextBook Premium 8SE v podstatě se shodnou hardwarovou výbavou
za doporučenou koncovou cenu s DPH 2 790 Kč, respektive 3 490 Kč.

Doporučená koncová cena nového tabletu NextBook Premium 10SE je stanovena na 4 990 Kč vč. DPH. Balení obsahuje krom samotného zařízení, nabíjecí adaptér a USB kabel pro propojení s počítače.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud