Přejít k hlavnímu obsahu

21. ročník největší československé IT konference TechEd se blíží!

redakce 18.05.2023

Letošní ročník největší tuzemské IT konference TechEd proběhne ve dnech 23. - 25. května 2023 v Praze. Celá konference se bude konat v hybridní podobě, tedy 3 dny v Praze a také na online streamu.

Vystoupí zde jako již tradičně přední odborníci české a slovenské IT scény. TechEd nabídne přehled o všem důležitém a zajímavém, co se v poslední době ve světě IT událo. Účastníci se mohou těšit na zajímavé prezentace, diskuse s přednášejícími a další příležitosti pro networking.

Konference je určená pro široké spektrum profesionálů v oblasti informačních technologií – IT a databázové specialisty, vývojáře, bezpečnostní odborníky a všechny, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech.  V třídenním formátu nabídne 54 přednášek pětatřiceti předních českých a slovenských IT odborníků a zkušených lektorů.

Se zajímavým tématy vystoupí například Michal Altair Valášek, Štěpán Bechynský, David Gešvindr, Michal Grafnetter, William Ischanoe, André Melanacia, Vladimír Mužný, Jiří Neoral, Lubomír Ošmera, Ondřej Ševeček, Martin Vitouš, Petr Vlk a mnoho dalších. Účastníci se mohou se těšit na širokou škálu témat, včetně novinek z .NETu, C#, Azure, IT bezpečnosti, Blazoru, SQL a dalších oblastí IT

Jaké vstupenky si můžete koupit?

S fyzickou vstupenkou získáte přístup na 3 dny konference do všech 3 sálů včetně občerstvení a možnosti networkingu, vstup na TechEd párty, speciálně navržené triko TechEd a desetidenní přístup do archivu přednášek. S online vstupenkou máte přístup k online streamu všech přednášek s možností položit dotaz do chatu a také desetidenní přístup do archivu všech přednášek.

Celá konference se může uskutečnit i díky našim partnerům jako je společnost EPAM, přední odborník na digitální transformaci a softwarové inženýrství a společnost Microsoft.

Více informací najdete na teched.cz.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud