Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

24. ročník konference SECURITY

Josef Mika 11.02.2016

17. února se bude v Clarion Congress Hotelu Praha konat 24. ročník konference SECURITY, která se věnuje aktuálním otázkám bezpečnosti ICT.

Svojí velikostí patří mezi největší security akce na našem území. Vystoupí zde řada zahraničních odborníků i čeští a slovenští specialisté. Celkem se představí zhruba 30 vystupujících a očekává se více než čtyři sta posluchačů. Hlavní organizátor konference, společnost AEC se snaží udržet konferenci nezávislou, tedy bez marketingově a obchodně zaměřených prezentací.

Konference je rozdělena na manažerskou a technickou sekci. Přednášky v jednotlivých sálech probíhají zcela synchronně, účastníci si mohou sestavit vlastní program, který plně vyhovuje jejich zájmům.

Prezentace v technickém sále se zaměří na aktuální útoky a jejich detekci, upozorní na nové bezpečnostní principy a představí aktuální problematiku Internetu věcí (Internet of Things). Mluvčí v manažerském sále se budou věnovat tématu Security Operation Center (SOC), aktuálním hrozbám a principům bezpečnosti, bezpečnosti dat v cloudu a sociálních sítí. Jedním doplňkových programů je oblíbená testovací laboratoř, ve které si účastníci budou moci sami vyzkoušet hackerské techniky a ověřit si své znalosti formou soutěže.

Více informací o konferenci včetně podrobného programu a možnosti on-line registrace najdete na webu http://konferencesecurity.cz.

prednasejici


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme