Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

3 roky ochrany za cenu 2

redakce 18.09.2013

Antivirová společnost ESET připravila podzimní akční nabídku pro nové zákazníky. Všichni, kteří si od 2. září do 31. října 2013 zakoupí novou elektronickou licenci některého z produktů ESET určených pro domácnosti nebo firmy, získají ochranu proti malwaru na tři roky za stejnou cenu, jako stojí licence na dva roky.

Antivirová ochrana počítače je v dnešní době nutností. Útočníci mohou pomocí virů získat přístup k počítači uživatele nebo zneužít hesla k e-mailovým schránkám či bankovním účtům. Bez vědomí svých obětí často sledují jejich počítač a mohou jej využívat k šíření virů. Škodlivé kódy také zatěžují počítač a zpomalují připojení k internetu. Pokud se zákazník rozhodne pro zakoupení některého z produktů společnosti Eset, může nyní v rámci akční nabídky 3 roky za cenu 2 získat o rok delší platnost licence.

Nabídka platí pro všechny domácí i firemní produkty Eset. Mezi ně patří i vlajková loď společnosti, Eset Smart Security 6, která zajišťuje ochranu proti virům, trojanům, červům, adware, spyware, rootkitům, hackerským útokům a spamu při extrémně nízkém zatížení systému. U firem se jedná o kompletní portfolio produktů pro firemní segment. Firemní produkty Eset využívají oceňovanou technologii skenování, která udržuje citlivá data v bezpečí. Všechny produkty Eset pro firmy lze navíc vzdáleně spravovat pomocí nástroje Eset Remote Administrator, který je standardní součástí každé firemní licence.

Akce 3 za cenu 2 je platná od 2. září do 31. října 2013 a vztahuje se na nové elektronické licence pro všechny domácí i firemní produkty Eset s výjimkou balíčku Eset Family Security Pack. Zvýhodněnou nabídku lze kombinovat se slevami pro školství, zdravotnictví, neziskové organizace a subjekty veřejné správy a ZTP, ZTP/P. Nevztahuje se však na studentské slevy na ISIC/ITIC/ALIVE.

Více o detailech akční nabídky 3 roky za cenu 2 si můžete přečíst na oficiálních stránkách ESET software.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme