Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

3G Wi-Fi router pro použití nejen v zahraničí

redakce 09.09.2014

Společnost Novotrek uvádí na trh Wi-Fi router, který uživatelům zajistí levné připojení k internetu nejen u nás, ale i kdekoli v zahraničí.

Pokud často cestujete do zahraničí, jistě už jste museli několikrát řešit, jak se co nejpohodlněji připojit k internetu. Řešením by se pro vás v těchto situacích mohl stát 3G Wi-Fi router ComfortWay. Mezi jeho hlavní přednosti patří nízké poplatky a snadné řešení internetového připojení i v případě, kdy má uživatel nulový kredit.

cw-white-nahled

3G Wi-Fi router ComfortWay funguje naprosto jednoduše. Nepotřebujete SIM kartu, vyhnete se složitým aktivacím, instalace je naprosto jednoduchá a zvládne ji i naprostý začátečník. Navíc není nutné uzavírat jakékoliv smlouvy, neplatíte žádný paušální poplatek, ale jen za data, která spotřebujete.

Po připojení jste vždy automaticky přesměrování na vstupní stránku, kde si můžete dobít kredit. Vstup na tuto stránku funguje i v případě, kdy máte nulový kredit. Díky partnerským internetovým stránkám navíc máte zdarma přístup i na stránky s rezervacemi hotelů, zájezdů či pronájmu automobilů.

Ke ComfortWay můžete současně připojit až osm mobilních zařízení. Online tak můžete být bez potíží nejenom vy, ale i vaše rodina nebo obchodní partneři na cestách. 3G Wi-Fi router pracuje na frekvencích 900/2 100 MHz. Maximální rychlost stahování je 21 megabitů za sekundu, nahrávání pak může být rychlé až 5,76 megabitů za sekundu.

A kolik zaplatíte za prohlížení internetu? ComfortWay můžete využívat i v rámci České republiky, zde je cena stanovena na 0,01 Euro za MB. V rámci zemí Evropské unie zaplatíte za stejný objem dat 0,07 Euro. Jinde po světě je pak cena stanovena na 0,39 Euro za MB. Například 150 MB dat, který vás v Evropské unii vyjde na 10,5 Euro, můžete využít na 1000 e-mailů bez příloh, 2–10 hodin na Facebooku a Twitteru či 4 hodiny telefonování přes Skype.

Při srovnání cen s klasickými operátory je tak cena za data užívaná ve světě mnohonásobně výhodnější. Např. Vodafone a T-Mobile si bez použití speciálních balíčků účtují částky od 75 Kč (T-Mobile) až po 252 Kč (Vodafone) pro data ze států USA nebo Čína. Srovnatelnější ceny lze sice dosáhnout při využití nejrůznějších balíčků, zde jste ale pro změnu limitováni objemem přenesených dat. To vám s ComfortWay nehrozí.

Pro své uživatele nabízí Comfortway ještě jednu výhodu. Pokud se rozhodnou pro rezervaci hotelů, aut a dalších položek využít stránky www.comfortway.com, mohou získat zajímavé slevy a pokud navíc vyplní na stránkách http://cz.comfway.com/bonus.html krátký formulář, mohou získat internetové připojení zcela zdarma!


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme