Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

4K displej v notebooku

Pavel Trousil 20.11.2014

Displeje s rozlišením 4K Ultra HD se patrně budou v noteboocích objevovat stále častěji. Další novinkou z této oblasti je Aspire V Nitro Black Edition za 39 990 Kč. 

acer4k-nahled

Zatímco se stále diskutuje o tom, zda mají v dnešní době televizory s rozlišením 4K vůbec smysl, protože filmů v tomto rozlišení je dostupných velice málo, už se prodávají i notebooky s 4K displejem. Prvním byla Toshiba Satellite P50t, později se objevilo ještě Lenovo IdeaPad Y50 UHD. Nyní se nabídka rozrostla o nový model od firmy Acer. Řada Aspire V Nitro Black Edition se byla totiž rozšířena o model s 15,6" 4K Ultra HD IPS displejem s LED podsvícením a rozlišením 3 840 × 2 160 px, který poskytne superostrý detailní obraz.

acer4k-2-nahled

Notebook je podle výrobce vhodný hlavně pro graficky náročné aplikace, jako je hraní her, editace fotografií, stříhání videa, 3D modelování a nabízí také řadu výkonných technologií. Je osazen čtyřjádrovým procesorem Intel Core 4. generace, grafikou kartou Nvidia GeForce GTX, dvěma Wi-Fi anténami a disponuje možností vysokokapacitních úložišť. Nechybí ani čtveřice zabudovaných reproduktorů (celkový výstup 8 W) a technologie Dolby Digital Plus Home Theater pro výkonný zvuk při hraní her, sledování filmů a přehrávání hudby.

Nový model V Nitro Black Edition s 15,6" 4K Ultra HD displeje bude k dispozici na konci listopadu za cenu 39 990 Kč s daní.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme