Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

4K zakřivený monitor

Pavel Trousil 31.08.2016

Ve stánku Philips na veletrhu IFA v hale 22 budou poprvé představeny nové produkty, jako například největší 4K zakřivený monitor na trhu, nejtenčí monitor, modely s technologií UltraColor nebo monitor s vysouvací webkamerou pro větší bezpečnost kanceláří.

Společnost MMD uvede na veletrhu IFA 2016 v Berlíně, který probíhá od 2. do 7. září, řadu inovací pro profesionály i domácí uživatele. Jde o monitory s technologií UltraColor s větším barevným gamutem, nejtenčí monitor na trhu, nejnovější 40palcový zakřivený 4K monitor, monitory s webkamerou, která se vysune pouze v případě potřeby.

Nový 40palcový zakřivený monitor Brilliance je největším 4K zakřiveným modelem na trhu. K dispozici bude v letošním posledním čtvrtletí a tím, jak ovine zorné pole uživatele, vytváří více prostoru pro práci a zlepšuje koncentraci. Vzdálenosti pro sledování od okrajů a středu obrazovky jsou stejné – takže uživatelé už tolik nemusejí otáčet hlavu, aby dobře viděli i obsah v rozích obrazovky.  Sklo od okraje k okraji a ultrarovné ohraničení tento jednolitý vzhled ještě vylepšují.

Návštěvníci veletrhu IFA si mohou prohlédnout i bezrámečkový 34palcový monitor X7 Frameless s poměrem stran 21:9. Tento ultratenký monitor s výškovým nastavením, rozlišením Quad HD nebo vestavěným zvukem se dočká vydání koncem tohoto roku. Návštěvníci, kteří chtějí zlepšit bezpečnost v kanceláři, by se měli zaměřit na první monitor od Philipsu s vysouvací webkamerou. Nově představovaný 27palcový monitor brání potenciálním hackerům v nedovoleném sledování uživatelů. Webkamera na monitoru se totiž vysune jen v případě potřeby, a jinak je schovaná v rámečku. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud