Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

A4 tiskárna se sešívačkou

Pavel Trousil 27.01.2015

Konica Minolta uvádí na trh nové multifunkční zařízení formátu A4. Vůbec poprvé nabízí kompaktní model označený Bizhub C3850FS i funkci sešívání vytištěných dokumentů. 

bizhub-c3850fs-2-nahled

Nové multifunkční zařízení Bizhub C3850FS disponuje dotykovým displejem s technologií „Multitouch“ a snadno se tedy ovládá. Zařízení formátu A4 umožní uživatelům sešívat až padesátistránkové svazky a tím snížit manuální a časovou náročnost práce s vytištěnými dokumenty. Bizhub C3850FS je zařízení vhodné zejména pro ty zákazníky či pracovní skupiny, které tisknou množství vícestránkových materiálů, jako jsou prezentace, manuály a podobně.

bizhub-c3850fs-nahled

Bizhub C3850FS nabízí i další pokročile funkce, jako je digitalizace dokumentů do formátů Microsoft Office či PDF/A nebo možnost jejich dlouhodobé archivace. Přístroj rovněž využívá vzdáleného dohledu Konica Minolta, který slouží ke sledování stavu zařízení a k automatickému zadávání objednávek spotřebního materiálu či požadavků na údržbu. Zabezpečení zajišťují funkce autentizačního tisku a možnost šifrování dat na pevném disku.  


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme