Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

ABRA Software slaví 25 let na trhu inovacemi

redakce 20.09.2016

ABRA Software představí 1. října produkt ABRA Gen, jehož součástí je programátorské rozhraní API. Další novinkou je změna licencování, která podpoří automatizaci ve firmách.

Technologické funkce, které vedou k velké úspoře lidské práce, a novou grafiku ocení zákazníci na českém i švýcarském trhu, kde firma působí od letošního jara.

Inovovaný ABRA Gen výrazně přispěje k automatizaci procesů. Programátorské rozhraní API umožňuje integrovat systém s jinými aplikacemi, které spolu mohou vzájemně komunikovat a to zcela bez nutnosti lidské práce. API rozhraní tak přináší nekonečné množství možností, jak zefektivnit chod velkých a středních firem. Manažeři ocení také nové funkce nástroje ABRA Business Intelligence, který se v budoucnu stane součástí ABRA Gen. „Představte si v každé agendě okamžité grafické výstupy reagující na změnu dat v reálném čase. Jde o vizualizaci dat v maximálně intuitivní podobě,“ říká produktový manažer ABRA Business Intelligence Viktor Ponomarev. Technologie umožňuje propojení s libovolnými zdroji dat a umí tak zpracovat informace z různých interních systémů včetně excelovských tabulek a Google dokumentů.

ABRA Software u příležitosti 25. výročí představuje také nový vizuální styl. Změna zahrnuje design aplikací i nové logo. „Grafický redesign odráží naše hodnoty, poslání a cíle. Stěžejní jsou pro nás technologické inovace i lidé, kteří za vývojem našich produktů stojí,“ říká brand manažerka ABRA Software Monika Vondráková. Moderní IT řešení nově zastupuje elegantní tón šedé barvy se stříbrným akcentem, do kterého se vlévá magma lidské energie vyjádřené barevným přechodem.

Kdo je ABRA Software

ABRA Software je rychle rostoucí silná technologická firma, která vyvíjí špičkové moderní informační systémy třídy ERP pro firmy všech velikostí. Podporuje podnikatele skvělými službami i produkty a uvolňuje jim ruce pro rozvoj jejich podnikání. Má samostatné zastoupení na Slovensku a ve Švýcarsku. Její systémy využívá přes deset tisíc zákazníků ve více než 50 zemích světa.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud