Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Acer Chromebox Mini: minipočítač, který se snadno spravuje

Pavel Trousil 17.06.2024
Zdroj: Acer TZ

Chromeboxy jsou malé počítače založené na ChromeOS, podobně jako Chromebooky. Jejich výhodou jsou malé rozměry, flexibilita a velmi snadná správa. Acer teď má v nabídce Chromebox Mini CXM1, který prezentuje jako ideální řešení především pro tzv. digitální reklamu. Zvládne totiž obsloužit až tři monitory nebo obrazovky.

Pro správu systémů digital sinage se nový minipočítač Acer Chromebox Mini CXM1 hodí proto, že zvládne až tři obrazové výstupy současně díky portům 2x HDMI 1.4b a 1x USB typu C, které zvyšují univerzálnost různých konfigurací displejů. Jeho kompaktní a design zajišťuje, že jej lze snadno integrovat do různých sestav digitální reklamy. Základem počítače je procesor Intel Celeron N doplněný až 16 GB paměti a až 128GB úložištěm. Má rozměry jen 161 x 120 x 34 mm.

Architektura bez ventilátorů přispívá k tichému a spolehlivému provozu, který je zásadní pro nepřetržité a nepřerušované používání. Zařízení je také vybaveno nejnovějšími možnostmi připojení, včetně Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2 a portu Gigabit Ethernet. Aby bylo možné zařízení Chromebox Mini CXM1 přizpůsobit různým konfiguracím, dodává se s volitelným příslušenstvím, včetně klávesnice a myši Chrome USB a sady pro uchycení VESA.
 

Acer
K minipočítači Acer Chromebox Mini CXM1 se mohou připojit až tři monitory, nebo velké obrazovky.
Zdroj: Acer TZ

Počítač Acer Chromebox Mini CXM1 je vybaven systémem ChromeOS, takže zvládne celou řadu aplikací. Systém ChromeOS nabízí rychlé nasazení, automatické aktualizace zabezpečení každé 4 týdny a dlouhodobou podporu. Konzole Google Admin v cloudu navíc umožňuje rozsáhlé přizpůsobení s konfigurovatelnými zásadami pro vzdálenou správu.

Zdroj: Acer


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme