Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Ainol rozšiřuje nabídku svých tabletů

redakce 24.04.2013

Společnost Ainol oznámila na veletrhu Hong Kong Electronics Fair uvedení řady nových tabletů a výrazněji tak rozšiřuje svoji současnou nabídku.

Zákazníci se mohou těšit třeba na několik osmipalcových modelů, nebo na čtyřjádrový tablet Captain s IPS displejem a 12000 mAh baterií. Zde vám nabízíme přehled základních parametrů jednotlivých modelů. Podrobnější informace o ceně a dostupnosti zatím nebyly oznámeny. Tablety budou postupně uvolňovány na trh v průběhu druhého a třetího čtvrtletí letošního roku.

Ainol Novo7 EOS nabídne 7“ IPS displej s rozlišením 1280 × 800 bodů. Hlavním lákadlem v nabídce je podpora 3G a Bluetooth. Tablet zvládá přehrávání videa až do 1080p, má také dvě kamery. Přední s rozlišením 0,3 Mpx a zadní 2Mpx snímač.

Ainol Novo7 RAINBOW by měl oslovit hlavně zákazníky, kteří hledí především na nízkou cenu. Tablet bude mít 7“ displej s rozlišením 800 × 480 bodů. Operační systém Android bude pohánět procesor na frekvenci 1,2 GHz. Tablet je dále vybaven přední VGA kamerou a baterií s kapacitou 2200 mAh.

Ainol Novo7 DRAGON je dvoujádrový tablet, u kterého už výrobce počítá s operačním systémem Android ve verzi 4.2. Procesor pracuje na frekvenci 1,2 GHz, z další výbavy zmíníme 1 GB operační paměti, nebo displej s úhlopříčkou 7“ a rozlišením 800 × 480 bodů.

Ainol Novo8 DISCOVER potěší zájemce o tablety s 8“ displejem s technologií IPS. Tento tablet se kromě toho může pochlubit solidní výbavou v čele s čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,5 GHz, 2 GB operační paměti RAM nebo 16 GB interní paměti. Nechybí podpora Bluetooth a HDMI či dvojice kamer (0,3 Mpx a 2 Mpx).

Ainol Novo8 DREAM nabízí trochu méně výkonnou verzi osmipalcového tabletu. Na první pohled ale zaujme silnou 6000 mAh baterií. Nechybí podpora HDMI nebo paměťových karet microSD. I v tomto tabletu naleznete čtyřjádrový procesor a rozlišení displeje 1024 × 768 bodů. Na trh bude uveden s operačním systémem Android 4.2.

Ainol Novo8 TALOS je třetím osmipalcovým tabletem, který Ainol uvádí. Jeho hlavní výhodou je kromě výkonu daného čtyřjádrovým procesorem a 1 GB operační paměti především podpora 3G a vestavěné GPS. Tento tablet nabízí také Bluetooth, HDMI nebo 16 GB paměti. Baterie má kapacitu 5000 mAh.

Ainol Novo10 CAPTAIN má největší úhlopříčku displeje ze všech představených tabletů. Jeho hodnota je 10“ s rozlišením 1280 × 800 bodů. Tablet disponuje velkokapacitní 12000mAh baterií, má čtyřjádrový procesor a 2 GB operační paměti. Ve výbavě naleznete také podporu HDMI a Bluetooth.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud