Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

AirLive Traveler 3G II: 3G modem pro sdílení internetu

redakce 04.08.2010

AirLive oznamuje, že brzy uvede svůj poslední produkt, AirLive Traveler 3G II - moderní kapesní bezdrátový router vhodný hlavně ke sdílení mobilního 3G/3.5G připojení. Dostupný bude od srpna 2010.

Jedná se o přenosný bezdrátový 3G router, který umožňuje snadné sdílení 3G/3.5G nebo xDSL internetu mezi více počítači, notebooky nebo jiné zařízení. Unikátní design přináší velkou mobilitu routru, které je velmi tenký a lehký, velmi vhodný na cesty. Obsahuje Li-On nabíjecí baterii, která uživateli dovoluje surfování na internetu až 2h hodiny kdekoli je dostupné 3G připojení.
Vše co tento router vyžaduje je USB modem od vašeho poskytovatele 3G/3.5G mobilního internetu a můžete ho bezdrátově sdílet přes 11B/G/N Wi-Fi nebo po lokální síti. AirLive také vytvořilo funkci domácího routeru, který je kompatibilní se standardním internetovým připojením, takže pokud vaše připojení z nějakého důvodu spadne, 3G/3.5G bude záložním zdrojem internetu.
AirLive Traveler 3G/3.5G je kompatibilní s mnoha známými 3G modemy (Vodafone, Alcatel, T-Mobile, Quanta, Maxon, ZTE a další) a není třeba instalovat ovladače.
Vysoká bezpečnost je zajištěna díky WPS (Wi-Fi protected Setup) tlačítku nebo je možno šifrování WEP, WPA, WPA2 a také vestavěný firewall, který ochrání vaše data během připojení.
Instalace a nastavení je jako obvykle velmi uživatelsky jednoduché a obsahuje také možnost vzdálené správy zařízení přes internet.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme