Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

AirLive WL-350HD

redakce 07.07.2010

AirLive představuje nový model domácí bezdrátové bezečnostní kamery AirLive WL-350HD, jedné z prvních “Plug and play” IP kamer na trhu.

Tento model AirLive WL-350HD je speciálně určen pro domácnosti, kanceláře, ale i do garáží, suterénů, atd pro dohledové účely. Díky integrovanému auto light senzoru si kamera přisvědcuje integrovanými LEDkami a její použití se tím výrazně rozšiřuje. Kamera podporuje FTP, TCP/IP, SMTP, HTTP a a spoustu dalších protokolů pro pohodlné nastavení a ukládání dohledových záznamů. AirLive WL-350HD je vybavena 1,3 Mpx CMOS senzorem pro zobrazování videa v dokonalé kvalitě s maximálním rozlišením SXVGA 1280 x 1024 pixelů. Detekce pohybu umožňuje nastavit zóny detekce (okno, dveře, vrata, std), detekce zvuku je ideální pro zjišťování rozbití skla, dětského křiku, atd. Kamera je dále vybavena DI konektorem pro připojení externích senzorů jako jsou detektory pohybu, náklonu, rozbití oken, std. DO konektor umožňuje připojit kameru přímo do centrály zabezpečení (alarmu) domů/kanceláře a automaticky například přivolat Policii ČR v případě napadení.

Instalace AirLive WL-350HD je jednoduchá a zvládne ji každý. Stačí se jen připojit do přes webový prohlížeč a nastavit si kvalitu obrazu, rychlost, zóny detekce, atd. Díky podpoře RTSP, každý kdo má mobilní telefon s podporou 2.5G a vyšší může sledovat živé video (i audio) z kamery na svém mobilním telefonu. Sledování vašeho domu nebo kanceláře nebylo ještě nikdy jednodušší.

O dokonalou kvalitu obrazu a nízké nároky na datové přenosy a místo na pevném disku se stará zatím nejlepší kodek H.264, který dramaticky snižuje nároky na dohledové počítače a zároveň poskytuje vynikající kvalitu obrazu.

AirLive WL-350HD je dodávána s profesionálním dohledovým softwarem CamPro Express 32/64, který podporuje 32/64 kamer a je vhodný jak pro domácnosti, tak i kanceláře a podniky. Nastavení je jednoduché a propracované. Tento software je dodáván zdarma.

V případě bezdrátového připojení kamery je samozřejmostí šifrování, aby nedocházelo k nežádoucímu napadení bezdrátové sítě. Díky kompaktní velikosti a spustě funkcí je tato kamera vhodná pro většinu dohledových účelů ve vnitřním prostředí.

Více informací najdete zde : http://cz.airlive.com/product/product_3.jsp?pdid=PD1269281040999


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud