Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Alcatel už bez Onetouch

Pavel Trousil 17.03.2016

Na letošním veletrhu MWC došlo k oznámení změny názvu značky z ALCATEL ONETOUCH na Alcatel. Slovo Onetouch tak již nebude součástí názvu značky ani součástí názvu žádného modelu. Značka bude nadále vystupovat pod jménem Alcatel.

ALCATEL ONETOUCH nyní působí pod novou obchodní značkou Alcatel, s čímž souvisí také změna firemního loga. Alcatel představil své první mobilní telefony již v roce 1993. Název ONETOUCH se poprvé objevil jako součást názvu produktu při uvedení modelu ONETOUCH Easy v roce 1997. Tyto dva názvy byly zkombinovány a v roce 2011 z nich vznikla značka ALCATEL ONETOUCH. Nyní se Alcatel vrací zpět ke svému původnímu jménu a značce “Alcatel”.

Nové logo má lépe oslovit cílovou skupinu firmy, tedy generaci mladých lidí. Element bubliny uvnitř písmenka „a“ uprostřed slova Alcatel symbolizuje přesvědčení společnosti o tom, že zákazníkům musí naslouchat a přinášet jim takové inovace, které jsou pro ně přínosem. Alcatel v Barceloně představil v premiéře řadu smartphonů Idol 4, Pop 4 a také své první zařízení typu 2v1 nazvané Plus 10. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud