Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Alza.cz zahajuje prodej hudby a půjčování filmů

Pavel Trousil 22.05.2014

Alza.cz rozšiřuje portfolio nabízených produktů o hudbu a filmy. Do konce roku nabídne 1,5 milionu hudebních skladeb a 1000 filmů.

Alza tak rozšiřuje nabídku elektronického obsahu, nově zařazenou do sekce „Alza Media“. Ta kromě hudby a filmů nabízí i elektronické a audio knihy, software a PC hry.

alza-nahled

Jako jeden z hlavních důvodů nelegálního stahování je uváděna nedostatečná legální nabídka za přijatelnou cenu. Tímto krokem přinášíme spotřebitelům zajímavou možnost legálního stahování hudby a filmů,“ komentuje Šárka Jakoubková, PR manažerka Alza.cz. „Zároveň tím rozšiřujeme nabídku pro naše zákazníky, z nichž podle našich průzkumů 70 % sleduje 1 a více filmů měsíčně na svém počítači či mobilním zařízení. Aktuálně máme v nabídce 1 milion hudebních skladeb domácích i zahraničních interpretů a 200 filmů ze Zlatého fondu České kinematografie. Nabídku budeme postupně rozšiřovat, naši zákazníci se mají na co těšit,“ dodává Jakoubková.

Elektronickou hudbu je možné zakoupit v podobě samostatných skladeb nebo celého alba ve formátu MP3.  Filmy jsou nabízeny na 48 hodinové zapůjčení, které začíná běžet až prvním spuštěním. Film koupený například v pondělí si tedy může zákazník užívat celou příští sobotu a neděli. Půjčení filmu stojí 39 Kč. Kvalita filmu je SD – 576p.

alza2-nahled

Mezi nejzajímavější nabízené hudební tituly patří Random Access Memories od Daft Punk, Native od One Republic či Greatest Hits od Guns N’ Roses, v nabídce jsou ale samozřejmě i známé hity Karla Gotta, Moravanky, techno, hip hop, rnb, či nejúspěšnější tituly z oblasti klasické hudby. K nabízeným filmům, které si zákazníci mohou zapůjčit již nyní, patří Na samotě u lesa, Vesničko má středisková či Spalovač mrtvol.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud