Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Audiortěnka

Pavel Trousil 24.10.2021

Společnost Huawei kromě očekávaných novinek, tedy smartphonu nova 9 a chytrých hodinek Huawei Watch GT 3, představila i zajímavá bezdrátová sluchátka v designu rtěnky – Freebuds Lipstick.

20211021-162852-nahled

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 46 mm. Foto: redakce Chip

O novém chytrém telefonu nova 9 už jsme psali v recenzi (TEST: Huawei nova 9). Společně s ním společnost Huawei rozšířila nabídku i o chytré hodinky Huawei Watch GT 3, které jsou k dispozici ve dvou různých velikostech a to 46 mm a 42 mm. Lze u nuch vyměnit pásek. Obě verze nabízejí více než 100 tréninkových režimů, mají vestavěný cvičební plán, vylepšené sledování polohy pro přesnější sledování trasy běhů, nový monitor 5. generace na měření srdeční frekvence a vylepšené monitorování SpO2. Hodinky se liší výdrží na baterie. Ta činí u větších hodinek 14 a u menších o velikosti 42 mm 7 dní při běžném používání.

 

take3-1x1-nahled

Stylová sluchátka FreeBuds Lipstick svůj vzor nezapřou. Zdroj: Huawei.

FreeBuds Lipstick

Především designově zajímavým produktem jsou pak nová bezdrátová sluchátka typu True Wireless, která nesou označení FreeBuds Lipstick. Vychází ze série sluchátek FreeBuds, ale jejich obal ve kterém se dobíjejí má tvar rtěnky. Pouzdro připomínající rtěnku je vyrobeno z nerezové oceli s lesklou povrchovou úpravou a víčko magneticky zacvakne. Samotná sluchátka technicky vycházejí z modelu Freebuds 4, mají jasně červenou barvu a cílí samozřejmě na ženy.

Krabička se dobíjí přes USB-C a sluchátka by měla na jedno nabití vydržet asi čtyři hodiony. FreeBuds Lipstick jsou kompatibilní s jakýmkoli smartphonem s Android OS nebo iOS a podporují duální připojení. Česká cena zatím není známa. Cenovka v eurech je 249.

img-20211022-111551-m-nahled

Huawei Flagship Store v centru Vídně. Foto: redakce Chip

 

Stylový obchod Huawei Flagship Store

Tak trochu po vzoru Apple Store si otevřela svůj vlastní exkluzivní značkový obchod i společnost Huawei. Stejně jako v případě Applu zatím není „pro naše lidi“, ale nachází se v samém srdci Vídně. V Huawei Flagship Store najdete všechny nové i starší produkty, které si zde můžete vyzkoušet, ale je zde také například servis.

img-20211022-113228-nahled

Huawei Flagship Store v centru Vídně. Foto: redakce Chip

Kromě chytrých telefonů, bezdrátových zařízení, audio produktů, tabletů, notebooků, jsou zde vystaveny také monitory nebo inteligentní zařízení do domácnosti, včetně běžeckého pásu. Prostory jsou rozděleny hned do několika částí a nabízí poradenství, prodejnu, experience zónu, vzdělání, servis a prezentaci nejnovějších výrobku společnosti Huawei. Flagship Store byl slavnostně otevřen 20. října. První Flagship Store byl otevřen v Šen-čenu v září 2019 a od té doby Huawei svou síť rozšiřuje. Kromě nich má asi pět tisíc tzv. Experience Stores, například OC Chodov.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud