Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Barevné iPhony a iPady mini pod značkou Rarus

redakce 17.06.2013

Společnost Etnetera Logicworks orientující se na prodej, tuning a servis zařízení společnosti Apple, oficiálně představila na českém trhu originální barevné iPhony 5 a iPady mini, které vyrábí pod značkou Rarus. Barevná úprava formou hloubkové eloxace stojí od 4 500 Kč.

 

Nová značka dává fanouškům značky Apple možnost se odlišit a mít volbu. Designově upravené iPhony 5 a iPady mini s plnou dvouletou zárukou jsou také způsobem, jak mohou firmy podpořit svoji značku nebo jiný produkt. Přístroje se dají obarvit podle firemní barvy, je možné přidat i logo firmy, jméno, nebo třeba slogan.

 

Barvení přístrojů probíhá tzv. hloubkovou eloxací, což je anodizační technologie, při které je hliník povrchově oxidován v chemickém roztoku za pomoci elektrického proudu a se speciálními titanovými háky vyvinutými pro iPhone 5 nebo iPad mini. Ty podle výrobce zaručují, že se barva dostane opravdu všude a hluboko do materiálu. Díky této metodě barva pronikne hluboko do pórů materiálu, vyznačuje se sytostí a jednolitostí a zůstává stejná i při běžném opotřebení povrchu zařízení. Kromě možnosti obarvení eloxování zlepšuje povrchové vlastnosti i odolnost hliníku.

Značka Rarus upravuje v individuálně zvolených barvách všechny iPhony 5 a iPady mini, ale starší modely těchto přístrojů vzhledem k jiným povrchovým materiálům touto technologií barvit nelze. Přístroje se prodávají buď jako nové hotové produkty s kompletní dvouletou zárukou v plném rozsahu, nebí Rarus nabízí možnost nabarvit stávající přístroj zákazníka, ale v tom případě už není možné držet záruku.

Zákazníci mají v současné době možnost volby z celkem 12 barevných variant (zlatá, oranžová, červená, světle růžová, fialová, tmavě modrá, modrá, světle modrá, světle zelená, tmavě zelená, hnědá a černá), které si vyberou a individuálně nakonfigurují a objednají buď nový přístroj, nebo úpravu vlastního přístroje, na webu www.rarus.cz. Značka Rarus momentálně dodává přístroje do České a Slovenské republiky a států Evropské unie. Balné a poštovné po ČR a SR je zdarma.

Nové přístroje jsou k dostání za následující ceny, které jsou uvedeny vč. DPH: iPhone 5 16GB za 22 227 Kč, iPhone 5 32GB za 24 848 Kč, iPhone 5 64GB za 27 469 Kč, iPad Mini Wifi 16GB za 14 361 Kč, iPad Mini Wifi+Cellular 16GB za 17 788 Kč, iPad Mini Wifi 32GB za 16 680 Kč, iPad Mini Wifi+Cellular 32GB za 20 106 Kč, iPad Mini Wifi 64GB za 18 998 Kč a  iPad Mini Wifi+Cellular 64GB za 22 425 Kč. Úprava stávajícího přístroje zákazníka vyjde v případě iPhone 5 na 4.500 Kč a pro iPad mini stojí 5 000 Kč vč. DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud