Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Berevná multifunkce pro malé a střední firmy

redakce 06.05.2010

Nové barevné multifunkční zařízení společnosti Xerox nabízí barevný tisk a kopírování dokumentů, skenování, funkce pro workflow dokumentů a bezpečnostní vylepšení. To vše za cenu příznivou i pro malé a střední firmy.

Xerox WorkCentre 7120 je multifunkce vhodná pro firmy, chtějí tisknout atraktivní barevné prezentace, grafy a jiné dokumenty.  Zařízení tiskne barevně i černobíle rychlostí až 20 stránek za minutu a používá toner Emulsion Aggregate High Gloss (EA-HG) společnosti Xerox.
Zařízení rovněž zjednodušuje práci s kancelářskými dokumenty. Tiskové ovladače Earth Smart jsou standardně nastaveny na oboustranný tisk bez návěstních listů. Ovladače nabízejí možnost uložení předvoleb tisku v závislost na aplikaci, která tisk odesílá. Díky této funkci je možné například e-maily tisknout automaticky stylem čtyři strany na jeden oboustranný list papíru, zatímco korespondence z textového editoru je tištěna standardním způsobem. Standardně dodávaný systém pro řízení přístupu Xerox Standard Accounting sleduje náklady a využití jednotlivých funkcí uživateli. Spotřeba zařízení je podle výrobce pouze 3 watty v režimu spánku.
Zařízení WorkCentre 7120 je vybavené funkcemi pro zpracování dokumentů, jako je směrování a zasílání dokumentů současně do e-mailových schránek, na síť nebo softwaru pro správu obsahu pro jejich opakovatelné zpracování, barevné skenování rychlostí až 55 stránek za minutu, faxování přes protokol IP, přeposílání faxů na e-mail a skenování na USB či tisk z USB a funkce Xerox Auditron pro sledování nákladů barevného tisku.
WorkCentre 7120 je postavené na platformě Extensible Interface Platform (EIP) společnosti Xerox umožňující integraci do podnikového workflow a vytváření dodatkových uživatelských  aplikací v HTML kódu pro plnění specifických požadavků na funkčnost. Doporučená cena multifunkce WorkCentre 7120 se čtyřmi podavači papíru je 70.070,- Kč (bez DPH).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme