Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bezdrátová sluchátka s reprodukcí 9.1kanálového zvuku

Pavel Trousil 24.04.2014

Firma Sony nabízí nový systém bezdrátových sluchátek MDR-HW700DS pro reprodukci 9.1kanálového digitálního prostorového zvuku. Volitelné režimy zvukových efektů optimalizují poslechovou kvalitu pro filmy, hry nebo zpravodajské a diskusní pořady tím, že si přidáte například více hloubky do systému sluchátek.

inc-mdr-hw700ds

Technologie Virtuálních sluchátek (Virtualphones Technology; VPT)  od Sony reprodukuje zvukovou scénu z vícekanálových reproduktorů, a tak vytváří akustické prostředí s prostorovým zvukem. Společně s 5.1kanálovými prostorovými reproduktory, surround-back reproduktory (2 kanály) a předními vysokými reproduktory (2 kanály) získáte 9.1kanálový prostorový zvuk.

Připojení prostřednictvím HDMI podporuje zvuk bez snížené kvality a nekomprimovaného přenosu. Duální připojení 2,4 GHz a 5 GHz umožňuje bezdrátový přenos bez přerušení.

Uživatel má možnost výběru rozšířených volitelných režimů zvukových efektů „Kino“, „Hra“ a „Hlas“. Režim „Kino“ zajišťuje zvukový zážitek jako v kině a virtuální zvukové prostředí. Vývoj tohoto režimu je založen na analýze studií pro mixování zvuku, které se využívají i při tvorbě velkofilmů. Zvláštní režim s názvem „Hra“ byl vyvinut pro fanoušky her. Režim „Hlas“ zvyšuje srozumitelnost řeči.

Sluchátka MDR-HW700DS jsou vyrobená pro pohodlné nošení i po dlouhou dobu a mají polstrování, které zmírňuje tlak. Padesátimilimetrové měniče poskytují hluboké basy a působivý zvukový výkon. Mají baterii s výdrží až 12 hodin, která se rychle nabíjí.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme