Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bezdrátové reproduktorové doky

redakce 16.02.2012

Sony má v nabídce nové reproduktory „Made for iPod/iPhone/iPad“ s moderním designem, bezdrátovým streamováním a výkonným hi-fi zvukem.

Pět nových reproduktorových doků Sony X s certifikací „Made for iPod/ iPhone/iPad“ má zajímavý vzhled a podle výrobce i bezchybnou reprodukci skladeb. iPod/iPhone/iPad se v doku samozřejmě nabíjí. Hudbu také můžete ze svého zařízení streamovat přes domácí bezdrátovou síť. To je ideální v případě, že chcete poslouchat hudbu a zároveň mít zařízení po ruce.

Vlajkovou lodí řady X je model RDP-XA900iP, který nabízející 200 W zvukového výkonu. Vlastníte-li iPod touch/iPhone/iPad nebo počítač Apple Mac, kompatibilita s technologií AirPlay zajistí přehrávání skladeb z knihovny iTunes přes wi-fi v kvalitní, nekomprimované zvukové podobě. Nemáte-li přehrávač kompatibilní s AirPlay, můžete stejně snadno streamovat audio přes Bluetooth ze smartphonů, tabletů nebo svého PC.

Stejně atraktivní, ale kompaktnější než RDP-XA900iP, je model RDP-XA700iP - nabízející zvukový výkon 60 W a disponující mnoha funkcemi svého většího sourozence a podporováno je bezdrátové streamování hudby přes AirPlay (ne však přes Bluetooth).

Reproduktorové doky s bezdrátovým streamováním RDP-XA900iP (s technologií AirPlay a Bluetooth) a RDP-XA700iP (s AirPlay) budou k dostání od března 2012. Modely RDP-XF300iP, RDP-X280iP a RDP-X200iP s bezdrátovým streamováním přes Bluetooth® budou k dostání od května 2012.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme