Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bezdrátový headset s vlastním vysílačem

redakce 04.06.2014

Společnost Trust uvádí bezdrátový headset eeWave S50 s jemnými liniemi a vlastním USB vysílačem. Určen je pro použití ke stolnímu počítači nebo notebooku s Windows či OS X.

Trust eeWave S50 je lehký, černo-stříbrný bezdrátový headset, nabízející svobodný pohyb při hraní, chatování a poslechu hudby. Má jemně laděný design s otevřenými pohodlnými náušníky a vestavěným mikrofonem.  Hlavový most je nastavitelný, ovládání hlasitosti a přehrávání je možné přímo na jedné z mušlí.

eewave-s50-wireless-headset-2-small

Sluchátka fungují bezdrátově na frekvenci 2,4 GHz až do vzdálenosti 10 m. Komunikace je řešena prostřednictvím miniaturního USB přijímače zapojeného do osobního počítače. K zprovoznění sluchátek dochází zcela automaticky a odpadají i případné problémy například s bluetooth profily. Napájení je řešeno pomocí vestavěné baterie, kterou lze dobíjet přes micro USB rozhraní.

Trust eeWave S50 bezdrátový headset je na trhu za doporučenou koncovou cenu 1 589 Kč s DPH pro Českou republiku a 56,99 euro s DPH pro Slovensko. Součástí balení je USB vysílač i kabel pro dobíjení sluchátek. Záruka je tříletá.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud