Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bezdrátový herní headset SteelSeries Siberia 840

redakce 10.08.2016

SteelSeries Siberia 840 kombinuje dvě vyměnitelné baterie pro non-stop provoz, kompatibilitu napříč platformami, Dolby 7.1 prostorový zvuk a Bluetooth

SteelSeries Siberia 840 garantuje tzv. lag-free, tedy kontinuální bezdrátový přenos bez záseků díky unikátní technologii, která neustále přepíná mezi frekvencemi a vybírá ty nejméně rušené. Stejně jako Siberia 800 nabízí 7.1 prostorový zvuk skrze tři různé Dolby technologie: Dolby Headphone, Dolby Digital a Dolby Pro Logic IIx. 

Headset spolupracuje se všemi hlavními herními konzolemi, jako jsou PlayStation a Xbox a operačními systémy Windows a OS X. Je vybaven Bluetooth rozhraním transformující tento herní headset ve špičková sluchátka pro poslech hudby, hovory i týmovou komunikaci. Siberia 840 je dodáván se speciálním ovladačem s OLED displejem zobrazujícím veškeré audio nastavení, bezdrátové připojení, systémové konfigurace včetně zvukových zdrojů, profilů, výdrže baterie apod. Tento ovladač zároveň funguje jako nabíjecí stanice pro baterie. Hráči, kteří chtějí svá sluchátka využít na maximum, mohou využít pro správu profilů, nastavení ekvalizéru a mnohé další také jednotný ovládací program SteelSeries Engine 3.

Elegantní, čisté a stylové provedení připomíná interiér závodního vozu. Headset je vybaven paměťovou pěnou na obou mušlích i hlavovém mostu zvýrazňující maximální komfort. Siberia 840 nabízí zatahovací mikrofon a ovládání na dosah ruky na jednom z náušníků včetně LED indikátoru zapnutí/vypnutí mikrofonu, hlasitosti a dalších. Je dodáván se dvěma vyměnitelnými bateriemi, každá s kapacitou 1 000 mAh a životností 20 hodin na jedno nabití.

Dostupnost a cena

Profesionální bezdrátový herní headset SteelSeries Siberia 840 je k dispozici na světovém trhu za doporučenou koncovou cenu 349 euro.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud