Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bílý designový monitor

Pavel Trousil 18.11.2013

Společnost AOC uvádí na trh nový designový 24” monitor s označením e2451Fh, který se hodí do domácností i do kanceláří. Nový Full HD monitor využívá LED podsvícení a panel s rychlou, jen 2ms odezvou.

aoc-e2451fh-side-to-right-nahled

Nový model vychází ze série Style Line 51 a je vybavený TN panelem. Jeho jak je 250 cd/m², kontrast 1000:1 a má krátkou dobu odezvy. Je vybavený třemi vstupy signálu. Analogovým VGA a dvěma digitálními porty (DVI-D a HDMI). Zvukový 3,5mm výstup může být použitý pro připojení externích reproduktorů.

Nový model e2451Fh je zároveň vybaven spoustou softwaru. E-Saver a Eco Mode využívají různá nastavení obrazu pro snížení spotřeby monitoru, i-Menu umožňuje ovládat nastavení monitoru pomocí počítačové myšky a Screen+ je program, který rozdělí velký panel formátu 16:9 na více samostatných ploch, které jsou přístupné pomocí klávesových zkratek.

aoc-e2451fh-back-w-hdmi-nahled

Podobně jako na všechny svoje ostatní monitory poskytuje AOC i na model e2451Fh 3letou záruku. Monitor bude k dispozici na trhu za doporučenou cenu 4490 Kč vč. DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud