Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

British Airways představila jedinečnou mobilní aplikaci

redakce 02.10.2014

Britská letecká společnost British Airways nabízí mobilní aplikaci, která značně usnadní cestování.

Nově si mohou všichni uživatelé mobilních telefonů iPhone cestující přes terminály 3 a 5 na londýnském letišti Heathrow, stáhnout novou mobilní aplikaci, která je bude na letišti informovat o otevření gatů a možnosti nástupu do letadla. Cestující tak mohou v klidu relaxovat, pracovat nebo naplno vychutnávat londýnské letištní salónky a aplikace British Airways je upozorní ve chvíli, kdy je jejich let připraven k nástupu.

Aplikace od British Airways funguje nově i na operačním systému iOS 8, stáhnout si ji tedy mohou přes AppStore všichni uživatelé mobilních telefonů iPhone. Svůj letový status lze jednoduše sledovat přes notifikační centrum mobilní aplikace letecké společnosti a být tak neustále v obraze. British Airways je také první britskou aerolinkou využívající technologii iBeacon, která zjišťuje vaši polohu a na základě té vám upozornění zasílá.

Všichni uživatelé aplikace cestující s British Airways navíc dostanou při vstupu do letištního salónku uvítací zprávu s aktuálním heslem  WiFi, aby si mohli čekání na svůj let zpříjemnit procházením internetu nebo se věnovat práci.

,,Máme jedinečnou příležitost nabídnout našim zákazníkům jednoduché a intuitivní řešení jejich potřeb, a zpříjemnit jim tak jejich cesty. V dnešní době moderních technologií je potenciál aplikací nekonečný, vyžaduje ale pečlivou rovnováhu, jelikož to poslední, co bychom chtěli, je bombardovat naše zákazníky upozorněními. Zpětná vazba je ale veskrze pozitivní, což nás těší a motivuje k vytváření dalších inovací,“ řekl Petr Duchek, obchodní ředitel pro Českou republiku a Slovensko.

Aplikace British Airways pro iPhone je v současné době nejlépe hodnocená a nejstahovanější letištní aplikace. Od jejího uvedení na trh si ji stáhly již více než 4 miliony zákazníků. Stejně jako pro iPhone je aplikace k dispozici pro Android, Windows Phone, BlackBerry a také na Amazon Appstore.

2014-11-british-airways-ibeacon-c-ba-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme