Přejít k hlavnímu obsahu

Buďte v kurzu díky OKškolení

redakce 18.08.2023

Využijte příspěvek až 50 000 Kč z programu Ministerstva práce a sociálních věcí na IT kurzy od OKškolení. Studujete, hledáte práci nebo chcete změnit obor? V rámci programu „Jsem v kurzu“, určeného pro zaměstnance, OSVČ, studenty vysokých škol nebo i rodiče na rodičovské dovolené, můžete získat dotaci na rozšíření vzdělání a znalostí v oblasti IT.

Program připravený Ministerstvem práce a sociálních věcí poskytuje finanční dotaci ve výši 82 % až 100 % ceny zvoleného kurzu, přičemž celkovou částku 50 000 korun lze čerpat v průběhu následujících tří let. Podmínkou je přihlášení na kurz prostřednictvím webových stránek Úřadu práce (www.uradprace.cz) a osobní datové schránky.

Úřad práce pak na základě osvědčení o úspěšném absolvování vybraného kurzu vyplatí příspěvek na jeho cenu. Postupně lze absolvovat i několik různých kurzů až do celkového příspěvku 50 000 Kč.

up-rekvalifikace

Na webových stránkách www.uradprace.cz/web/cz/vyhledani-rekvalifikacniho-kurzu lze podle klíčového slova „okskoleni“ vyhledat více než 70 IT kurzů z různých oblastí. Kurzy OKškolení, dostupné v rámci programu „Jsem v kurzu“ zahrnují především školení k produktům Microsoft a technologiím Cisco, kurzy programování a analýzy dat s pomocí moderních technologií, stejně jako školení v administraci cloudových služeb, podnikových sítí a linuxových systémů.

Kurzy OKškolení probíhají v moderních učebnách v Praze, Brně a v Ostravě nebo online formou. Jejich lektory jsou profesionálové v IT s dlouholetými zkušenostmi z praxe. Využijte jedinečnou příležitost pro rozšíření vašeho vzdělání a zvýšení vaší hodnoty na trhu práce, s finanční podporou až 50 000 Kč.

Zdroj: Okskoleni.cz


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme