Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Byznysové počítače a notebooky s Haswellem

redakce 12.06.2013

Společnost Dell představila nový notebook Dell Latitude E6540 a počítač Dell OptiPlex 9020. Osazeny jsou novými procesory Intel Core čtvrté generace s kódový označením Haswell. Použití najdou primárně v podnikové sféře, kde je kladen důraz na výkon a vysokou úroveň bezpečnosti pro uložená data.

 

 

Počítače a notebooky Dell z produktového portfolia Latitude a OptiPlex jsou určeny hlavně do podnikové oblasti. Novým přírůstkem do rodiny Latitude je notebook Dell Latitude E6540. Notebook disponuje certifikovaným TPM čipem FIPS 140-2 a funkcí Dell Data Protection, která zahrnuje šifrování souborů a ověřování a malwarovou ochranu. O výkon Latitude E6540 se stará nový procesor Intel Core čtvrté generace s kódovým označením Haswell.

 

 

Druhou oznámenou novinkou je Dell OptiPlex 9020. K dispozici bude hned ve čtyřech variantách, včetně univerzální a kompaktní verze All-in-One.  Oproti svému předchůdci poskytuje novou úroveň kontroly a ovladatelnosti se spolehlivostí a bezpečností. OptiPlex 9020 je také schopen provozu v cloudovém režimu. Dostupnost nového notebooku Latitude E6540 a počítače OptiPlex 9020 bude oznámena v nejbližších týdnech.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud