Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Canon imageFORMULA DR-C130

redakce 03.07.2012

Canon uvádí na trh nový stolní skener s označením imageFORMULA DR-C130. Jedná se o malý stolní průchozí skener, specializovaný na práci s dokumenty, který se sice nehodí na digitalizaci knih, ale zase je vybaven spoustou užitečného softwaru, který umožní i skenování do cloudu.

 

Nejnovější přírůstek do rodiny skenerů Canon imageFORMULA má podle výrobce uživatelsky přívětivé ovládání a obsahuje všestranný software, který umožňuje snadné připojení do cloudu a skenování o rychlosti až 30 stran za minutu/60 obrázků za minutu.

Profesionální software umožňuje efektivnější zpracování dokumentů. Balíček programů obsahuje aplikace CaptureOnTouch, CapturePerfect, eCopy PDF Pro Office, BizCard, PaperPort, OmniPage a Kofax VRS. Integrovány jsou i cloudové plug-ony pro Microsoft SharePoint, Evernote a Google Docs. Uživatelé tak mohou okamžitě a lehce zpracovat dokumenty do cloudu a mít k nim přístup z jakéhokoli místa na světě. U DR-C130 lze nainstalovat prvky pro kontrolu za běhu, což podporuje přímou komunikaci s EMC Captiva Cloud Toolkit a softwarovým vývojářům umožňuje snadné vytváření webových aplikací pro skenování.

Nový skener nabízí řadu pokročilých funkcí pro precizní snímání dokumentů, včetně automatické detekce barev, rozpoznání orientace textu a sofistikované technologie MultiStream, která umožňující souběžný obrazový výstup dvou různých skenovacích režimů pro zvýšení efektivity a snížení nákladů.  Díky robustnímu podavači spolehlivě skenuje různé druhy dokumentů, jako jsou například embosované karty, identifikační karty nebo dokumenty dlouhé až 3 metry. Přístroj má ultrazvukovou detekci dvojího podávání, která zajistí, aby všechny dokumenty byly správně zpracovány. Někdy je potřeba ale skenovat i dvojité dokumenty, například při skenování obálek nebo dokumentů s připojenými lepícími poznámkami. V těchto případech je možné pokračovat ve skenování jediným kliknutím a ignorovat tak chybu dvojího podávání.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud