Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Cat má nový model odolného telefonu

Pavel Trousil 11.02.2014

V České republice byl zahájen prodej nejnovějšího telefonu společnosti Caterpillar Cat B100. Jedná se o telefon klasické konstrukce, který se standardu své třídy vymyká nadstandardní odolností.

b100-snow-nahled

Cat B100 splňuje certifikaci IP67 i armádní normu odolnosti MIL-STD 810G. V praxi to znamená, že telefon je prachuvzdorný, vodotěsný do hloubky 1m a v běžných podmínkách téměř nezničitelný. Model Cat B100 podle výrobce bez problémů vydrží pád z výšky 1,8m a nevadí mu ani extrémní teploty (bezproblémový chod je garantován v rozpětí od –25 do 55°C). Z řady jeho předností ocení například pracovníci na stavbě, ale i zahrádkáři konstrukci tlačítek, díky které lze snadno telefon ovládat i v rukavicích.

Cat B100 je konstruován tak, aby sloužil v těch nejtvrdších podmínkách na stavbách, v továrnách, dílnách a montážích i zahradách. Je ale určen i pro ty, kteří vyhledávají outdoorové dobrodružství. Pro lepší komfort telefonování v hlučném prostředí jako jsou stavby nebo montáže je Cat B100 vybaven speciálním mikrofonem potlačujícím ruchy na pozadí a výkonným reproduktorem.  Šasi telefonu je potaženo nárazy absorbující pryží doplněnou o anodizované hliníkové bočnice. Otvory pro sluchátka a mini USB nabíječku jsou opatřeny vodotěsnými záslepkami. Doporučená cena telefonu Cat B100 je 3 879 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme