Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Cestovní nabíječky pro prodloužení výdrže baterií

redakce 21.11.2012

Nabíječky Verbatim jsou určené pro iPady, iPhony, chytré telefony, tablety, čtečky e-knih, Bluetooth handsfree sady a další zařízení. Nabízejí navíc až 10000 mAh elektrické energie.

Společnost Verbatim představila svou řadu cestovních nabíječek. Majitelům elektronických zařízení umožní telefonovat déle, poslouchat více hudby, hrát více her a sledovat delší videa bez obav z vybití baterií.  Nabíječky jsou dostupné v několika typech kapacit a stylů, včetně modelu s kapacitou 10 000 mAh.

Do řady nabíječek patří napájecí zdroj se dvěma USB konektory. Pomocí nabíječky tedy můžete nabíjet dvě zařízení najednou. Na jedno nabití může nabít iPad na 100 procent kapacity a ještě zůstane 40 procent pro nabíjení dalšího zařízení. V nabíječce je lithium-polymerová baterie s kapacitou 10 000 mAh a má tenký design. Doporučená cena je 1 799 Kč s DPH.

Další zařízení  - napájecí zdroj AA - transformuje jakékoliv čtyři alkalické nebo dobíjecí AA baterie na další energii pro váš iPhone, iPod, zařízení s microUSB portem, čtečku elektronických knih nebo bezdrátová sluchátka Bluetooth. Nemusíte hledat elektrické zásuvky. Hmotnost nabíječky je 40 gramů a její doporučená cena je 379 Kč s DPH.

Ultratenký napájecí zdroj o velikosti kreditní karty byl navržen pro „mobilní uživatele“. Váží jen 54 gramů a díky lithium-polymerové baterii s kapacitou 1200 mAh a vestavěnému USB kabelu pro nabíjení zvládne dobýt různé typy mobilních zařízení. Doporučená cena je 629 Kč s DPH.

Kapesní napájecí zdroj Verbatim je pak vybaven lithium-iontovou baterii s kapacitou 2200 mAh a microUSB nabíjecím kabelem, který dodá dostatek energie pro oživení vašeho telefonu s microUSB konektorem. Nabízí 130% nabití iPhonu z jediného nabíjení. Doporučená cena je 729 Kč s DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme