Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Check Point představuje mobilní zabezpečení Check Point Capsule

redakce 09.11.2014

Zajímavé bezpečnostní řešení pro ochranu podnikových dat a mobilních zařízení.

V průzkumu 2014 Mobile Security Survey společnosti Check Point, kterého se zúčastnilo téměř 800 IT odborníků, více než polovina dotázaných uvedla, že spravují podniková data na soukromých zařízeních zaměstnanců. Téměř všichni respondenti (98 %) vyjádřili znepokojení nad dopadem mobilních bezpečnostních incidentů na jejich organizaci a 82 % dotázaných bezpečnostních odborníků očekává nárůst počtu mobilních bezpečnostních incidentů v roce 2015. Masivní nárůst použití mobilních zařízení v rámci organizace bude i nadále výzvou pro IT a bezpečnostní týmy, které čelí komplikovanější správě mobilní bezpečnosti a jsou vystaveni stále větší hrozbě ztráty dat. Check Point Capsule řeší tyto výzvy tím, že nabízí komplexní mobilní řešení, které zajistí funkční zabezpečení bez ohledu na zařízení nebo pohyb dat.

„Check Point Capsule je rozšíření našich podnikových bezpečnostních řešení. Ochrana informací, bez ohledu na zařízení nebo místo, je jednoznačnou nutností pro všechny organizace a jsme rádi, že můžeme nabídnout vícevrstvé mobilní řešení, které je intuitivní a bezpečné,“ říká Dorit Dor, produktová viceprezidentka společnosti Check Point Software Technologies. „S řešením Check Point Capsule mají organizace zabezpečení pro jakékoliv zařízení a jakýkoliv dokument.“

Check Point Capsule je jednotné řešení, které nabízí vícevrstvou ochranu, včetně technologií pro:

Zabezpečený přístup k práci: Ochrana firemních dat na mobilních zařízeních, aniž by bylo nutné spravovat celé zařízení. Check Point Capsule vytváří bezpečné firemní prostředí a odděluje podniková data od osobních dat a aplikací na mobilních zařízeních. To umožňuje uživatelům bezpečně používat podnikové aplikace prostřednictvím jednoduchého uživatelského rozhraní, kde uživatelé mají na jeden dotek přístup k firemním e‑mailům, souborů, adresářům, firemním kontaktům a kalendářům, aniž by to ovlivnilo jejich osobní data.

Bezpečné obchodní dokumenty: Check Point Capsule zabraňuje interním a externím únikům dat připojením zabezpečení, které je spojeno s konkrétním dokumentem a tím zabezpečuje obchodní dokumenty kdekoliv. Oprávnění uživatelé mají snadný a transparentní přístup k chráněným dokumentům na jakémkoliv zařízení.

Ochranu před hrozbami kdekoliv: Rozšiřuje firemní bezpečnostní politiky pro ochranu zařízení před hrozbami při pohybu mimo podnikovou síť. Check Point Capsule skenuje veškerý provoz z mobilních zařízení v cloudu a zabraňuje v přístupu ke škodlivým souborům a webovým stránkám, chrání před poškozením boty a dalšími kybernetickými hrozbami. Doposud nejpokročilejší zabezpečení podporuje různé platformy a operační systémy, včetně iOS, Android, Windows a MacOS.

Pro více informací o Check Point Capsule navštivte stránky http://www.checkpoint.com/capsule/.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud