Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Co je nového na Netflixu? Blíží se Zaklínač a 6. série Black Mirror

Jakub Fišer 28.04.2023

Streamovací služba Netflix je na prahu velkých změn. Chystá se zpoplatnit uživatele, kteří sdílí hesla a plánuje také větší či menší obměnu obsahu. Uživatele ale stále nejvíce zajímavá, jaké novinky na Netflixu mohou objevit.

Kapitoly článku

Třetí série Zaklínače

Zaklínač (v originále Witcher) je oblíbené fantasy z pera polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Příběh o Geraltovi z Rivie, tajemném zaklínači a lovci monster, využilo už vývojářské studio CD Projekt RED pro svou veleoblíbenou sérii videoher.

V roce 2019 se příběhu chytil i Netflix a napsal seriálovou adaptaci s hercem Henrym Cavillem v hlavní roli. Tento týden Netflix oznámil datum premiéry 3. série. Její první část dorazí 29. června, druhá polovina 27. července. V dalších řadách Cavilla nahradí v hlavní roli Liam Hemsworth.

Nový Black Mirror

Antologický sci-fi seriál Black Mirror, který vychází s takovou pravidelností, jak moc na sebe jednotlivé díly navazují, asi netřeba představovat. Seriál vychází již od roku 2011 a letos v létě dorazí již jeho 6. série. Zatím bohužel nevíme, kdy přesně – tvůrci uvádí pouze „červen 2023“.

| Zdroj: Netflix ČR / YouTube

Série bude opět sestávat z tří epizod s průměrnou stopáží kolem hodiny. Ve třech rozdílných příbězích se nám představí herecké hvězdy Aaron Paul, Salma Hayeková, Michael Cera, Kate Marová nebo Annie Murphyová.

Česká komedie a dánské krimi

Z aktuální nabídky novinek se ale také dají vybrat zajímavé skvosty. Na Netflix dorazil dánský kriminální seriál Zdravotní sestra, ve kterém podezřele umírají jinak celkem zdraví pacienti. Pro změnu fanoušky komedií by mohla zaujmout česká komedie Hádkovi o tom, jak se mohou napjaté rodinné vztahy ještě přiostřit kvůli dědictví. V hlavních rolích Sandra Nováková, Jakub Prachař, Jitka Čvančarová nebo Hynek Čermák.

Pro fanoušky politických dramat a thrillerů je tu 8dílný seriál Diplomatické vztahy od Deborah Cahnové, která je podepsána pod několika díly ikonických Chirurgů. Seriál pojednává o velvyslankyni Spojených států ve Velké Británii, která je na své pozici nová.

Zdroj: Netflix, ČSFD


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud