Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Co vydrží mobil?

redakce 23.08.2012

V rámci propagace odolného telefonu emporiaSOLIDplus se výrobce rozhodl pro "kompostování" přístroje v květináči. Pěstuje na něm bazalku, vystavuje jej vlhku, špíně i vydatnému zalévání, a do květináče vypustila dokonce žížaly. Nepřetržitý živý přenos je k dispozici všem, zájemci si navíc mohou na telefon zavolat, aby ozkoušeli, zda stále "žije".

„Odolný telefon musí vydržet i nešetrné zacházení – nesmí mu vadit voda, prach ani pád na zem. Tento typ telefonů nejčastěji využívají zahrádkáři, kutilové nebo manuálně pracující lidé, kteří se náročnějším podmínkám nevyhnou,“ vysvětluje Michael Rabenstein ze společnosti emporia Telecom a dodává: „Telefonu emporiaSOLIDplus tyto podmínky nevadí, proto jsme se rozhodli dát komukoliv možnost přesvědčit se na vlastní oči.“

Test telefonu bude probíhat nepřetržitě po dobu jednoho měsíce. Aktuální stav telefonu je kdykoliv k dispozici na webu www.covydrzimobil.cz. Jeho funkčnost lze ověřit zavoláním na číslo 722 539 215. Časy zalévání a další informace ze života telefonu budou pravidelně zveřejňovány na Facebookové stránce emporia Telecom Česká republika.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud