Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

D-Link DCM-301, DCM-702, DCM-712 a DCM-704B

redakce 07.07.2010

Společnost D-Link uvádí na evropský trh řadu integrovaných modemů pro kabelové připojení k internetu. Poskytovatelům kabelového připojení umožní zajistit svým zákazníkům nejvyšší rychlost internetového připojení a komplexní internetové služby s přidanou hodnotou. Nabídnou jim tak pohodlné a rychlé přehrávání audio a video obsahu internetu ve vysokém rozlišení, internetové televize a sdílení souborů. Zároveň tak budou schopni konkurovat alternativním technologiím přístupu k internetu, např. xDSL, 3G nebo satelitnímu připojení.

Modemy pro kabelové připojení společnosti D-Link jsou kompatibilní s nejnovějšími standardy DOCSIS/EuroDOCSIS 3.0 a podporují rychlost stahování, která je až osmkrát rychlejší než standardy DOCSIS/EuroDOCSIS 2.0. Řada provozovatelů kabelového připojení v současnosti své sítě modernizuje a rozšiřuje, aby těmto specifikacím vyhověla. Zákazníkům tak mohou nabídnout výhody vyplývající z nových standardů – přenosovou rychlost až 400 Mb/s při stahování dat a až 160 Mb/s při odesílání dat.

Čtyři produkty společnosti D-Link pro evropské provozovatele kabelového připojení, nabízejí širokou škálu funkcí, které zákazníkům poskytnou lepší výkon a služby. O tom, že splňují nejnovější standardy vysokorychlostních datových přenosů, svědčí certifikace produktů DCM-301 a DCM-704B pro standardy DOCSIS anebo EuroDOCSIS 3.0.

Modem pro kabelové připojení – model DCM-301

zvyšuje účinnost a efektivitu vysokorychlostního připojení uvolněním ucpané sítě a výrazně tak zrychluje stahování dat. Tento produkt využívá výhod nové generace krytů a vertikálního leštěného designu určeného k použití ve stojaté poloze.

Bezdrátový modem pro kabelové připojení a směrovač typu N – model DCM-702

zajišťuje špičkový výkon pro domácí i malé firemní sítě. Nabízí bezdrátové připojení i připojení kabelem pro rychlé přenosy dat, přehrávání multimediálních souborů na internetu ve vysokém rozlišení a hraní her. Je vybaven čtyřmi gigabitovými porty Ethernet a představuje tak ideální řešení pro malou firemní síť s více počítači nebo zařízeními.

Modem pro kabelové připojení podporující internetovou telefonii EMTA – model DCM-712

podporuje dvě telefonní linky, které splňují nejnovější specifikace interoperability PacketCable týkající se zajištění pokročilých služeb internetové telefonie v reálném čase. Uživatelé se tak mohou pomocí jednoho zařízení připojovat k internetu a současně využívat internetovou telefonii. Navíc poskytovatelům služeb umožňuje spolehlivě zajišťovat hlasové služby nevídanou rychlostí s využitím sítě HFC (Hybrid Fibre-Coax).

Bezdrátový směrovač pro kabelové připojení typu N a internetovou telefonii EMTA – model DCM-704B

kombinuje funkce modelů DCM-702 a DCM-712. Zajišťuje rychlé bezdrátové připojení typu N a připojení přes gigabitový port Ethernet, díky kterému mají uživatelé k dispozici mimořádně rychlé připojení k internetu. Je vybaven dvěma porty pro telefony FXS – uživatelé tak mají k dispozici dvě paralelní připojení pro internetovou telefonii využívající standard internetové telefonie PacketCable a funkci QoS společnosti D-Link.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud