Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

D-Link DCS-6511

redakce 22.02.2011

Speed dome kamera DCS-6511 odolává povětrnostním vlivům a monitoruje venkovní prostory malých a středních firem.

D-Link i nadále drží krok s rychlým růstem na trhu IP dohledu. S představením nové rychlé venkovní kamery DCS-6511 se mohou síťový experti zaměřit na malé a střední firmy, které chtějí efektivně rozšířit svoje dosavadní dohlížecí řešení nebo nahradit zastaralé analogové přístroje novými digitálními IP dohlížecími systémy. Síťová kamera DCS-6511 má pouzdro odolné proti povětrnostním vlivům (certifikace IP66) a proti útokům vandalů. Dokáže sledovat rozsáhlé venkovní areály i za velmi nepříznivého počasí. Díky vestavěnému přepínatelnému infračervenému (IR) filtru, motorem ovládanému objektivu s proměnnou ohniskovou vzdáleností (zoom), funkci pro korekci obrazu podle světelných podmínek (WDR) a vestavěnému infračervenému LED osvětlení může kamera nahrávat kvalitní obraz v HD rozlišení, a to i při slabém osvětlení. Rychlá venkovní síťová kamera DCS-6511 je nyní k dostání v České i Slovenské Republice.

Stručný přehled hlavních parametrů venkovní kamery DCS-6511

 • 10/100 Mb/s PoE ethernetový port (napájení přes jeden kabel)
 • Funkce Wide Dynamic Range (WDR) a přepínatelný infračervený (IR) filtr
 • HD rozlišení 1280 x 1024 pixelů
 • 4x optický zoom (3,3–12 mm), automatické ostření
 • Souběžná komprese ve formátech H.264, MPEG-4 a MJPEG, rychlost až 25 snímků za sekundu (fps)
 • Souběžné ovládání až 32 kamer pomocí programu D-ViewCam 3.0
 • Infračervené (IR) LED osvětlení s dosahem 20 m
 • Odolnost proti vodě: IP66, odolnost proti vandalům: IK10
 • ePTZ (digitální ovládání otáčení, naklánění a zoomu)
 • Digitální port pro vstup/výstup (externí alarmy a senzory)
 • Ochrana soukromí (zakrytí soukromých prostorů ve viditelném obrazu)

 

Spolehlivé sledování i ve špatných světelných podmínkách

Kamera D-Link DCS-6511 může nahrávat záznam v HD kvalitě s rozlišením 1280 x 1024 pixelů. Vestavěný přepínatelný IR filtr umožňuje, aby se kamera automaticky přizpůsobovala velmi proměnné intenzitě osvětlení, zatímco funkce Wide Dynamic Range (WDR) kompenzuje nepříznivé světelné podmínky a umožňuje dobře zachytit i předměty v protisvětle. V prostředí osvětleném infračervenými LED může rychlá venkovní kamera DCS-6511 rozpoznávat objekty ve střeženém prostoru i při úplné tmě díky vestavěnému infračervenému filtru. Souběžné širokopásmové streamování ve třech různých formátech (H.264, MJPEG a MPEG-4) zjednodušuje použití a zpracování záznamů. Pro přenos do externích bezpečnostních agentur plně postačí záznam obrazu v nižší kvalitě a běžné širokopásmové připojení. Kamerou streamované video ve vysokém rozlišení pak poslouží pro detailní analýzu a archivaci dat.

Odolná venkovní kamera pro snadnou instalaci a centrální správu

Kamera D-Link DCS-6511 je pro potenciální uživatele mimořádně atraktivní díky svojí bezproblémové instalaci a nenáročné obsluze. Technologie napájení přes ethernetový kabel (Power over Ethernet – PoE) umožňuje umístit kameru snadno a flexibilně v rozmanitém prostředí, aniž by bylo nutné spoléhat na tradiční napájení z elektrických zásuvek. Po nainstalování lze ovládat objektiv s proměnnou ohniskovou vzdáleností přímo z počítače.
Tato rychlá venkovní kamera se dá ovládat pomocí programu D-ViewCam 3.0, který je dodáván se všemi IP dohlížecími kamerami D-Link. To z ní dělá ideální řešení pro uživatele, kteří hledají snadno obsluhovatelný dohlížecí systém na bázi IP. Pomocí D-ViewCam 3.0 lze sledovat centrálně na jednom počítači záznamy z až 32 kamer v síti i analyzovat jednotlivé obrázky.

Robustní pouzdro DCS-6511 je výhodou zvláště v drsných podmínkách. Má certifikaci IP66 na odolnost proti vodě a umožňuje provoz kamery při teplotách v rozmezí od -40 °C do +50 °C. Má také certifikaci IK10 na ochranu proti vandalismu.

Cena a dostupnost

Síťová kamera DCS-6511 je nyní k dostání v prodeji v České a Slovenské republice za doporučenou cenu 22 613 Kč bez DPH (923 EUR na Slovensku).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud