Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dell představil nové Latitudy E

redakce 18.05.2010

Společnost Dell představila nové modely notebooků řady Latitude E. Jsou postaveny na zajímavých šasi a vybaveny displeji o úhlopříčce 13“, 14“ a 15“. Kromě nových Latitudů řady E, představil Dell i kompaktní netbook Latitude 2110, který je určen jako doplněk k pracovnímu desktopu především pro uživatele na cestách.

Dell Latitude E4310 je ultrapřenosný 13,3“ notebook určený pro práci na cestách. Kromě elegantního vzhledu vyniká zpevněným šasi se širokými možnostmi konektivity. Latitude E4310 je k dispozici za cenu od  34 000 Kč vč DPH. Dell Latitude E5410 a E5510 jsou další zástupci 14,1“, resp. 15,6“ notebooků pro profesionály. Administrátoři ocení jejich zjednodušenou správu a údržbu, naopak uživatelé především stabilitu a celosvětovou technickou podporu Dell ProSupport. Latitude E5410 je dostupný za cenu od 18 000 Kč vč. DPH, větší varianta E5510 od 21 000 Kč vč. DPH.

Mezi nejdůležitější vlastnosti notebooků patří nová generace senzoru volného pádu pro fixaci zapisovacích hlav disku do bezpečné pozice a technologie tlumení nárazů StrikeZone, která dokáže ochránit data při pádu notebooku na zem, dále pak funkce Latitude ON, která umožňuje okamžitý přístup do pošty, kalendáře nebo seznamu kontaktů (k dispozici pouze u modelu Latitude E4310). Novinky jsou postaveny na procesorech Intel Core i a operačním systému Windows 7. Výrobce na tyto modely nabízí tříletou záruku na životnost akumulátoru. Všechny modely Dell Latitude E podporují stejnou dokovací stanici a mají shodné i další doplňky, jako jsou externí optické mechaniky či napájecí adaptéry.

Kompaktní netbook Dell Latitude 2110 je určen uživatelům desktopů jako kompaktní univerzální počítač na cesty. Kromě malých rozměrů vyniká zejména širokými možnostmi připojení k síti a internetu. Bude se prodávat za poměrně vysokou cenu, začínající na 13 000 Kč vč. DPH.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud