Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Designový bezdrátový set klávesnice a myši

Pavel Trousil 23.07.2014

Genius má v nabídce nový designový bezdrátový set myši a klávesnice z řady SlimStar i8050. Klávesnice je vybavena extra tichými klávesami a při práci tak neruší uživatele ani okolí nepříjemným klapáním.

slimstar-i8050-white-mini-nahled

Nová bezdrátová sada má bílou barvu. Na klávesnici nechybí řada 12 funkčních kláves a podpora operačního systému Windows 8. Mezi speciální klávesy pro tento operační systém patří klávesa pro ukončení současné aplikace, klávesa pro přepínání mezi aplikacemi a také klávesa pro vyhledávání aplikací. Pro milovníky sociální sítě Facebook je připravena klávesa, která uživateli jedním stisknutím automaticky otevře tuto oblíbenou stránku.

Klávesnice je napájena jednou baterií typu AAA a myš jednou baterií typu AA. Díky použitému infračervenému senzoru s rozlišením 1200dpi a nízkou spotřebou, je myš schopna pracovat až 18měsíců a to na jedinou baterii AA. Obě zařízení jsou pak vybaveny LED indikací sloužící pro informaci uživatele o nízkém stavu baterie a nutnosti brzké výměny. Pro připojení tohoto bezdrátového setu k PC slouží jeden USB pico přijímač a tak myš i klávesnice obsadí pouze jednu USB pozici.

Doporučená koncová cena bílého setu Genius SlimStar i8050 je 490 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme