Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Designový monitor s kolébkou pro iPhone

redakce 21.12.2011

Na výstavě CES představí firma AOC monitor s HD rozlišením, který je vybavený kolébkou pro iPhone. Ta umožní mimo jiné zobrazit fotografie z iPhonu na tomto monitoru s úhlopříčkou 23“. Nabídku nejnovějších výrobků, které představila firma AOC, doplňují také další nové displeje.

Monitor AOC e2343Fi  s plným HD rozlišeními tedy určen především fanoškům iPodů a iPhonů. Na základně tohoto elegantního monitoru se nachází integrovaná kolébka pro připojení mnoha modelů těchto zařízení. Na jeho displeji s úhlopříčkou 58,5 cm lze zobrazovat obsah v podobě videa nebo fotografií v 37 krát větší podobě než na iPhone, který je jejich zdrojem. Přehrávání zvuků zajišťují reproduktory monitoru.
AOC uvede v Las Vegas na trh také 3D displej s uhlopříčkou 58,5 cm/23” a mimořádně tenkým rámem, který je založen na polarizační technologii. Přenosný USB displej přijímá své napájení i signál prostřednictvím jednoho USB kabelu. Tento flexibilní model lze použít jako klasický monitor nebo – po jednoduchém odstranění stojanu – jako široký digitální fotorámeček nebo prezentační displej. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme