Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dobijte svůj kredit pomocí platební karty

redakce 03.11.2011

O2 spustilo novinku v dobíjení předplacených karet. Zákazníci si nyní pomocí svých platebních karet nejen jednorázově dobijí on-line, ale nastaví si také automatické dobíjení nebo si zajistí kredit přes SMS.

Kapitoly článku

Pokud je zákazník O2 majitelem platební karty může nově spravovat dobíjení pro libovolný počet O2 předplacených karet. Do konce roku získají zákazníci při každém dobití přes nový kanál bonus 10 % z dobíjené částky. Při prvním dobití po registraci do systému získají 20 % dobíjeného kreditu navíc.

Zákazník si může dobít jednorázově on-line pomocí platební karty nebo využít registrace. Tou se mu otevře škála možností, jak spravovat dobíjení O2 karty sobě i svým blízkým. Velkou výhodou nového systému je možnost dobíjet kredit kdykoliv a kdekoliv přes SMS zprávu. Dobíjet může nejen majitel platební karty, ale i uživatelé O2 karet, kterým to v rámci nastavení povolil. Vše má pod kontrolou, protože může nastavit měsíční maximální částku dobití pro jednotlivé O2 karty. Novinkou na trhu je také možnost automatického dobíjení kterékoliv ze spravovaných O2 karet. 

Platební karty

Nové možnosti dobíjení mohou využít majitelé platebních karet VISA, VISA Electron, Maestro a Master Card. Stačí jen nechat si bankou povolit internetové platby. Jednorázové on-line dobití nebo registraci do systému lze provést na www.o2.cz/onlinedobijeni nebo na www.odmenazadobiti.cz/dobijeni.

Bezpečnost transakcí

Platba bankovní kartou jenavíc realizována na vnořeném certifikovaném portálu CardPay partnerské banky. Dodavateli řešení je konzorcium NETPAY a slovenská Tatra banka.

Samotná platba bankovní kartou je realizována na vnořeném certifikovaném portálu CardPay partnerské banky. 

Řešení v partnerské bance podléhá přísné certifikaci PCI-DSS v chráněném prostředí 3D Secure a SSL. 

Transakce probíhají on-line a mají trvat přibližně 10 sekund.

Klíčové informace, především heslo klienta, jsou pro konkrétní telefonní číslo drženy v databázi pomocí funkce HASH - nelze je zpětně získat, pouze ověřit jejich pravost.

 

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme