Přejít k hlavnímu obsahu

Dokonalé vyladění počítače

redakce 18.11.2019

I počítače s Windows 10 potřebují pravidelnou údržbu. Ale kdo by se o ni staral?

Vyčištění počítače od zbytečností a optimalizace jeho výkonu se zdaleka netýká jen registru operačního systému. Je třeba věnovat se také dalším klíčovým součástem počítače a softwaru, kterým je vybaven. Právě proto Ashampoo WinOptimizer 17 řeší také běžící systémové procesy a služby, využívání operační paměti, automatické spouštění programů se startem Windows nebo optimalizaci nastavení síťového rozhraní pro připojení k internetu a úpravu dalších, běžně nedostupných předvoleb operačního systému.

Dále Ashampoo WinOptimizer obsahuje například i nástroje na automatickou optimalizaci výkonu počítače nebo funkci, která zajistí maximální příděl kapacity procesoru a operační paměti nejnáročnějším aplikacím, jako jsou typicky hry nebo třeba programy na zpracování videa. Ashampoo WinOptimizer přitom ukončí všechny procesy, které nejsou nezbytně potřebné.

Z dalších funkcí jistě stojí za pozornost například i zvýšení ochrany soukromí odstraněním pozůstatků po surfování na internetu nebo nástroj na bezpečné mazání nepotřebných souborů, vyhledávač duplicit, funkci na šifrování dat nebo nástroj na záchranu nechtěně smazaných souborů. Nechybí ani možnost omezení špehovacích funkcí Windows 10.

Plnou verzi programu Ashmpoo WinOptimizer 17 najdete v prosincovém Chipu.

3asfd


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme