Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dokovací reproduktory pro zařízení s Androidem

redakce 23.09.2011

Philips rozšířil řadu dokovacích reproduktorů určených doposud pouze pro iPhone a iPad a představuje nové dokovací reproduktory Fidelio pro telefony a tablety s operačním systémem Android.

Protože u každého chytrého telefonu se systémem Android je mikro USB konektor umístěn na odlišném místě, jsou konektory u dokovacích reproduktorů Philips řešeny tak, že umožňují umístit telefon nejen klasicky na výšku, ale i na šířku.
Spolu s novými dokovacími reproduktory vyvinul Philips aplikaci Songbird pro Android, která automaticky spáruje telefon s dokovací stanicí přes Bluetooth (USB konektor je určen je pro nabíjení a nepřenáší se pomocí něj zvuk). Pomocí aplikace Songbird můžete přehrávat hudbu, třídit ji podle hudebních stylů či autora a zároveň máte možnost rychlého přístupu do online obchodů a na webové stránky.
Philips má v nabídce tři modely reproduktorů pro Android zařízení. AS851 za cca 4990 Kč má výkon 30 W. Menší dokovací reproduktory AS351 (za 3190 Kč) se hodí i na cesty. Můžete si vybrat mezi baterií, nebo napájením ze sítě. Především do ložnice je určen model AS111 za cca 990 Kč. 360stupňový design poskytuje podle výrobce vyvážený zvuk po celé místnosti.
Všechny dokovací reproduktory pro telefony s operačním systémem Android budou v České republice k dispozici v průběhu listopadu 2011.Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud