Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Doro: Nové mobily pro seniory

redakce 14.02.2011

Společnost Doro představí své modely telefonů s nejnovějšími aplikacemi na Světovém kongresu mobilních telefonů, který se koná 14. – 17. února v Barceloně. Nové typy mobilních telefonů Doro byly stejně jako jejich předchůdci vyvinuty tak, aby uspokojily potřeby dnešních seniorů. Svým zákazníkům nyní společnost Doro nabízí stylovější design a dokonce i fotoaparát.

Nové mobily jsou inspirované dosud nejlepším modelem Doro PhoneEasy 409gsm. Výrobce se zaměřil na kvalitu zvuku, srozumitelné klávesové zkratky i další funkce, aby seniorům usnadnil používání mobilů. U některých modelů nabízí také komfortní display s vysokým barevným rozlišením.

Nový mobilní telefon 3G s fotoaparátem

Žhavá novinka, která bude představena v Barceloně, je mobilní telefon Doro PhoneEasy 615 - první 3G telefon pro seionry s 3,2 megapixelovým fotoaparátem.
Poslední průzkum ukázal zvýšenou poptávku seniorů po mobilech s fotoaparátem. Snadno, rychle a jednoduše pořídí uživatel fotografie svých dětí nebo vnoučat. Navíc pokud bude například na dovolené, může si s rodinou vyměňovat vlastní MMS, které vyfotí telefonem Doro.

Modely mobilních telefonů jsou vyvíjeny spolu se seniory prostřednictvím průběžných uživatelských testů, což umožňuje interaktivní zpětnou vazbou. Moderní design Doro telefonů navrhuje společnost Ergonomidesign.

Modely telefonů Doro PhoneEasy 615, Doro PhoneEasy 610, Doro PhoneEasy 680 a Doro PhoneEasy 682 budou na Světovém kongresu v Barceloně prezentovány ve výstavním stánku, kde budou mít účastníci veletrhu možnost shlédnou ukázkové modely a vyzkoušet si všechny funkce zmíněných telefonů.Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme