Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dřevěné reproduktory Genius SP-HF1201A

redakce 20.05.2010

Genius uvedl na český trh další variantu dvoupásmových dřevěných reproduktorů, tentokrát pod modelovým označením SP-HF1201A. Dřevěné reproduktory, vyvedené v barvě černého piana, nabídnou celkový výkon 30 W a prodávat se mají za 1 029 Kč včetně DPH.

Ze stejné produktové řady se k nám již loni dostaly reproduktory SP-HF500A s výkonem 14 W a model SP-HF1800A o výkonu 50 W. Genius tedy touto novinkou co do výkonu vyplnil mezeru v řadě svých dřevěných reproduktorů s čelním panelem z černě lesklého plastu. O zvukový přednes se stará 4“ hlavní reproduktor a 1“ výškový měnič. Kvůli lepší kvalitě zvuku zvolil Genius pro konstrukci ozvučnice MDF desky o tloušťce 9 mm. SP-HF1201A pracuje v kmitočtovém rozsahu 50 Hz až 20 kHz.

Zásluhou RCA audio vstupu na zadní straně lze tento model připojit k PC, televizi či herní konzoli. Aby nebyli zklamáni ani majitelé přenosných přehrávačů, mají reproduktory v záloze i linkový vstup na předním panelu. Tam se kromě ovladače hlasitosti, basů a výšek nachází ještě výstup pro sluchátka. Reproduktory mají univerzální využití, takže najdou uplatnění u každého PC nebo notebooku při poslechu hudby, hraní her nebo sledování filmů, to vše s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu. Rozměry reproduktorů činí 145 x 265 x 154 mm a hmotnost cca 4,2 kg.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud