Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

DVD vypalovačka se softwarem Nero a Cyberlink

redakce 02.02.2012

ASUS představil DVD vypalovačku DRW-24B5ST, která má nízkou spotřebu energie a je podle výrobce velmi spolehlivá, protože automaticky rozezná typ disku a následně přizpůsobí požadavky napájení právě prováděné úloze. Novinka se dodává se dvěma sadami programů pro vypalování disků z dílny Cyberlink a Nero.

Model DRW-24B5ST je první optickou mechanikou, která je dodávána rovnou se dvěma softwarovými řešeními pro vypalování - Nero Essentials 10 a Cyberlink Power2Go 7. Program Nero Essentials 10 nabízí kromě vypalování také trojici speciálních funkcí. Utility Discspeed a Infotool uživateli umožňují testovat výkon mechaniky, zatímco Gracenote je technologií rozpoznávání hudby, která uživateli automaticky nabídne aktuální informace o albu i skladbě při každém zálohování hudebního disku CD.
Software Power2Go 7 představuje sadu nástrojů, s níž může uživatel dosáhnout pokročilého stupně ochrany a šifrování dat. S funkcí ASUS Disc Encryption II softwaru Power2Go 7 mohou uživatelé zdvojnásobit své zabezpečení pomocí opatření, jako například ochrana souborů heslem nebo jejich skrytí. Tímto způsobem lze snadno uzamknout jednotlivé soubory nebo celý disk jediným heslem, díky čemuž zůstanou všechny důležité soubory v bezpečí. Nová funkce ASUS E-Hammer slouží k trvalému odstranění dat, takže není nutné disky fyzicky ničit.
Technologie OTS Technology (Optimal Tuning Strategy) od ASUSu se stará o spolehlivější vypalování disků, protože mechanika automaticky určí typ disku před vypalováním a přizpůsobí mu požadavky napájení. Výrazně tak snižuje procento neúspěšných vypálení a zvyšuje kvalitu vypalovacího procesu.
Cena zařízení zatím nebyla oznámena.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud