Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dvě novinky v portfoliu herních počítačů Lenovo

Pavel Trousil 09.05.2016

Společnost Lenovo představila dva přírůstky do herní řady Y. Notebook IdeaPad Y700 ocení zejména ti, kteří chtějí hrát hry i na cestách. Stolní počítač IdeaCentre Y700 s výkonnou výbavou umožňuje výměnu komponentů bez použití nářadí.

Multimediální notebook Lenovo IdeaPad Y700 přenese uživatele do herního světa, ať už jsou kdekoliv. S novou generací čtyřjádrových procesorů až Intel Core i7 a operační pamětí s kapacitou až 16 GB DDR4 přináší vynikající výkon, který zvládne i náročné hry. Dedikovaná grafika NVIDIA GTX 960M, high-end audio v podobě reproduktorů JBL a technologie Dolby Home Theater vytváří z modelu IdeaPad Y700 vhodného společníka také při sledování filmů či seriálů. Je vybaven 15,6palcovým bezrámečkovým Full HD nebo Ultra HD IPS matným displejem. Uživatelé si ale mohou vybrat i model se 17,3palcovým displejem.

 

Notebook je vybaven operačním systémem Windows 10 Home a vnitřním úložištěm s kapacitou až 1TB HDD a/nebo až 512 GB SSD. Dostupný je s integrovanou HD webkamerou nebo volitelnou 3D kamerou Intel RealSense, která uživatele ještě více vtáhne do virtuálního světa. Ve srovnání s jinými herními zařízeními je výhodou nízká hmotnost. Se svými 2,6 kg u 15,6palcového modelu se na cestách příliš nepronese. Uživatelé navíc mohou pracovat nebo hrát hry dlouho do noci díky červeně podsvícené klávesnici se dvěma úrovněmi jasu. Cena notebooku Lenovo IdeaPad Y700 začíná na 27 999 Kč.

Novinka mezi herními stolními počítači označená IdeaCentre Y700 upoutá svým designem plným ostrých hran. Uvnitř šasi se skrývá herní výkon a dostatečný prostor pro budoucí upgrade. Počítač je poháněn až 6. generací nejnovějších procesů Intel Core i7, které v kombinaci s dedikovanou grafikou NVIDIA GeForce GTX 970 a operační pamětí až 32 GB DDR4 vytváří z IdeaCentre Y700 zařízení s opravdu mimořádným výkonem.

Díky internímu systému vedení kabelů je počítač uvnitř velmi přehledný. Současně si jej uživatelé mohou jednoduše upravit podle svých představ, aniž by museli použít jakékoliv nářadí. Všechny komponenty jsou snadno přístupné prostřednictvím tlačné páky, kterou se otevírá poloprůhledný boční panel. Šasi o obsahu 34 litrů nabízí dostatek místa například pro přídavné chladící součástky, které zaručí plynulý chod i těch nejnáročnějších her a zabraňují přehřátí i v době maximálního vytížení. Stolní počítač Lenovo IdeaCentre Y700 je k dispozici za cenu od 25 999 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud