Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Ericsson hledá mobilní aplikaci roku 2014

redakce 16.10.2013

Ericsson, letos již po páté, vyhlásil Ericsson Application Awards. Studenti a zaměstnanci malých a středně velkých firem po celém světě se mohou přihlásit do soutěže na aplikace pro Android a iOS.

Tato soutěž umožňuje všem jedincům a jejich týmům získat podporu v oblasti aplikací a rozšířit si kontakty v odvětví telekomunikací. Soutěžit mohou ve dvou kategorií – jedna je určena pro studenty; druhá pro malé a střední firmy s méně než 100 zaměstnanci.

Tématem soutěže 2014 jsou Aplikace pracovního života, které podporují hlavní vizi Ericssonu, a sice myšlenku celosvětové zasíťované společnosti, ve které jsou všichni navzájem propojeni a to odkudkoliv.

Chcete se pokusit odpovědět na otázky, jak může aplikace pomoci nám všem v našem každodenním pracovním životě a to nyní i v budoucnu? Jak můžeme přispět k tomu, aby příští generace pracovního života využívala prostředí, ve kterém mohou lidé lépe inovovat, spolupracovat a vybalancovat svůj soukromý i pracovní život?

Vítězem studentské kategorie v roce 2013 byl portugalský tým GreenSpark, který nabídl řešení založené na energetické účinnosti se skutečně globálním dosahem. Britská společnost TboxApps byla vítězem v kategorii malých a středně velkých firem.

V roce 2013 se zúčastnilo soutěže 192 týmů (ve srovnání s 143 týmy v roce 2012) z 52 zemí.

ericsson-application-awards-500-nahled

Zdroj: TZ Ericsson.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud