Přejít k hlavnímu obsahu

Éru rozmazaných tváří můžeme snadno překonat. V čem tkví problém?

redakce 25.03.2022

Značka Logitech vždy platila za jednoho z nejlepších výrobců počítačového příslušenství. Nyní přicházejí na trh s moderní řadou zařízení pro vzdálenou pracovní komunikaci a videokonference.

Ve spolupráci se společností Smarty.cz poskytují firemním zákazníkům komplexní řešení pro hybridní kanceláře a řízení online schůzek na míru.


Kombinace prezenčního a vzdáleného způsobu práce se stala prakticky novým standardem. A pravděpodobně se na tom už nic nezmění. Firmy se tomu musejí postupně přizpůsobit a měly by svým zaměstnancům, i s ohledem na vlastní modernizaci, poskytnout odpovídající technická řešení. Řada firem už začíná tuto skutečnost vnímat jako důležitou součást svého provozu a obrací pozornost k praktickým aspektům hybridního režimu práce. Zaměstnavatelé i samotní zaměstnanci zjišťují, že znakem profesionality už není pouze obsah, ale také forma. Čas rozmazaných tváří a špatného zvuku skončil.

Jednoduše lepší

Správná komunikační technika na pracovišti vám dokáže zajistit příjemnější atmosféru a zlepšit samotné pracovní výkony. Technickým nedostatkům je navíc velmi snadné předejít. Na trhu je dnes řada specializovaných firem, které nabízejí řešení pro digitální řízení projektů přesně na míru potřeb klientů. Jednou z nich je i Smarty.cz. Ta poskytuje nabídku a instalaci videokonferenčních systémů s portfoliem produktů renomované značky Logitech.

rally-bar

Jedná se např. o inovativní zařízení Logitech Rally Bar s video kamerou o rozlišení 4K, mikrofony a reproduktory v jednom. Rally Bar používá umělou inteligenci, se kterou svou kameru s optickým zoomem zaměří vždy na řečníka, který tak může sedět až na konci místnosti. Rallly Bar připojíte přes USB k PC, Macu, nebo přímo k externí obrazovce. Má taky řadu možností umístění: v kombinaci s obrazovkou, samostatně, nebo s uchycením na zeď. Systém je vybaven funkcemi jako automatické potlačování šumu, umělou inteligencí nebo možností připojení dalších zónových mikrofonů na stůl k pokrytí většího prostoru. 

Pro schůzky online i offline

Potřebujete vést schůzku offline i online zároveň? Skvělou věcí pro takové účely je zařízení Logitech Scribe – kamera, která snímá plochu fyzické bílé tabule v místnosti a převádí její obraz přes video aplikace jako Zoom nebo Microsoft Teams pro posluchače online. Díky umělé inteligenci přenáší kamera jen čistý obraz, který filtruje šmouhy i vaše ruce na tabuli a přizpůsobí kontrast a barevnost fixům, které zrovna používáte, přečte dokonce i barevné post-it papírky.

scribe-everyone-on-board-desktop-v2

Pro individuální hovory pak nabízí Smarty.cz kameru Logitech BRIO Ultra HD, která disponuje inovativními technologiemi jako automatické ostření nebo 5x zoom. Má mimo jiné také integrovaný duální všesměrový mikrofone s potlačením šumu, takže nehrozí, že bude řečník kýmkoliv rušen – ať už sedí doma nebo v práci.

Budoucnost je digitální

Smarty.cz pro firmy zajišťuje nejen kompletní řešení a instalaci, ale nabízí také odborná školení, jak s technikou pracovat, a jak z vaší multimediální kanceláře dostat maximum. Podívejte se, co pro vás může Smarty.cz udělat s portfoliem značky Logitech. Takže v čem je tedy problém? Stačí ochota pracovat kvalitně. Budoucnost práce je digitální. Buďte moderní, srovnejte krok s dobou a posuňte vaší práci i tým na novou úroveň. Se službami Smarty pro firmy to opravdu #neniproblem

brio-feature-6-new


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme