Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

ESET Remote Administrator 4

redakce 07.05.2010

ESET uvolnil finální verzi ESET Remote Administrator 4 pro produkty ESET NOD32 Antivirus Business Edition, ESET Smart Security Business Edition a další bezpečnostní řešení ESET určená pro firemní prostředí, jako například ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server, ESET Mail Security, ESET Gateway Security a ESET File Security for Linux / Free BSD / Solaris...

Nová verze nástroje vzdálené zprávy ESET Remote Administrator 4. Více informací na www.eset.cz/eset-remote-administrator-4
Nové vlastnosti produktu
•    Inteligentní Group manager
•    Inovovaný Policy manager
•    Jednoduchá vzdálená instalace
•    Centrální management karantény
•    Cross platform management
Majitelé dosavadní verze ESET Remote Administrator mají nárok na upgrade zdarma, a to jednoduchým stáhnutím nejnovějšího produktu z webové stránky a následnou instalací.
„V produktu jsme udělali klíčové změny v některých oblastech tak, aby se zjednodušilo jeho ovládání v prostředí středních a velkých podniků,“ říká Richard Marko, ředitel pro technologie společnosti ESET.
„Většinu vylepšení jsme připravovali s cílem ušetřit našim zákazníkům čas
 a vynaložené zdroje. Přepracovaná vzdálená instalace a schopnost řídit produkty ESET na různých platformách ušetří IT administrátorům čas, urychlí odezvu na případné incidenty a celkově zvýší produktivitu,“ dodává Richard Marko.
Hlavní vlastnosti a charakteristiky ESET Remote Administrator 4:
Inteligentní Group manager – Nové parametrické skupiny umožňují dynamický update skupin klientů splňujících zadaná kritéria. Jsou podporované v rámci filtrů, reportů, notifikací a pravidel jednotlivých politik. Rozšířená synchronizace s Active Directory ulehčuje nasazení ESET byznys řešení do velkých firemních sítí s komplexní hierarchickou strukturou.
Inovovaný Policy manager – Nový intuitivní průvodce ulehčuje mapování politik ke skupinám. Možnost importování a exportování jednotlivých politik odstraňuje potřebu zálohování či duplikování pravidel pro pobočky.
Jednoduchá vzdálená instalace – Uzavírá bezpečnostní mezery, zatímco jsou IT pracovníci oproštěni od redundance a časově náročného vyhledávání neregistrovaných klientů. Taktéž umožňuje vytvářet úlohy pro paralelní instalaci na vícero pracovních stanicích bez potřeby zásahů administrátora.
Centrální management karantény – Obnovení anebo vymazání objektů z karantény vzdálených pracovních stanic přímo z konzole na základě specifických kritérií, případně jejich vyloučení z dalšího skenování.
Cross platform management – Vzdálený management z jedné konzole pro všechny pracovní stanice se spuštěnými současnými či předchozími verzemi ESET Smart Security, ESET NOD32 Antivirus pro Windows i pro plánované produkty ESET NOD32 Antivirus 4 pro Mac a Linux a novou generaci mobilních bezpečnostních produktů.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud