Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Eset Security pro Microsoft SharePoint Server 2013

redakce 05.07.2013

Společnost Eset zahájila prodej svého nového produktu Security pro Microsoft Sharepoint Server. Jedná se o další přírůstek k serverové řadě produktů, které slouží k ochraně citlivých firemních dat a údajů uložených v databázích.

Společnosti, které využívají Eset Security pro Microsoft SharePoint Server, mohou chránit všechny své servery a soubory v reálném čase. Jsou chráněny před kybernetickými hrozbami včetně těch, které se zaměřují na přístup k systémovým souborům, dále před drive-by download hrozbami nebo zneužitím systémových zranitelností.

„Bez dodatečné vrstvy zabezpečení mohou uživatelé nedopatřením uložit na SharePoint Server infikovaný soubor, a ohrozit tak celou databázi. Nová verze tohoto produktu je postavena na stejném základu jako Eset File Security pro Microsoft Windows Server, disponuje však speciálním ochranným doplňkem služby SharePoint,“ vysvětluje Ignacio Sbampato, obchodní a marketingový ředitel společnosti Eset.

 

 

Produkt nabízí antivirovou a antispywarovou ochranu, filtrování založené na pravidlech, plynulou identifikaci operací a funkcionality Eset SysInspector a Eset SysRescue. Řešení lze vzdáleně spravovat prostřednictvím nástroje Eset Remote Administrator. Eset Security umožňuje administrátorům aplikovat komplexní bezpečnostní politiku, provádět v reálném čase nepřetržité hloubkové skenování celého datového úložiště SharePoint v rámci databáze, a to podle plánu nebo na vyžádání.

Výhody ESETSecurity pro Microsoft SharePoint Server

Antivirus a antispyware – Eliminuje různé typy hrozeb včetně virů, rootkitů, červů a spyware. Nabízí skenování dat uložených na serveru v reálném čase, včetně všech nástrojů pro ochranu serverů, rezidentního štítu a skenování na vyžádání. Řešení provádí manuální i plánované skenování jednotlivých částí obsahu uloženého ve struktuře databáze SharePoint. Eset Self-defense zabraňuje malwaru a neoprávněným uživatelům ohrozit bezpečnost systému.

Filtrování na bázi pravidel – Umožňuje administrátorům uplatnit a vyladit ochranu nastavením pravidel na základě názvu souboru, jeho velikosti nebo skutečného formátu. Umožňuje monitorovat a modifikovat uživatelská práva při nahrávání specifických souborů do databáze Sharepoint.

Nízké nároky na systém – Ověřená ochrana ponechává více systémových prostředků pro důležité úlohy serveru.

Plynulý provoz a identifikace uživatelských účtů spuštěných při infiltračních pokusech – přináší také heslem chráněné odinstalování, které automaticky chrání kritické soubory serveru, rozeznává serverový software jako Microsoft SQL Server a Microsoft IIS, a detekuje role serveru. Výsledkem je nižší zátěž při vyloučení kritických serverových souborů, jako jsou datové sklady a stránkovací soubory z on-access skenování.

ESETSysInspector - vykonává hloubkovou analýzu systému a pomáhá identifikovat potenciální bezpečnostní rizika.

ESETSysRescue - Umožňuje vytvořit automaticky bootovatelný obraz operačního systému s instalovanou ochranou pro čištění hluboce zakořeněného malwaru a obnovení provozu systému.

Více informací o produktu najdete na produktové stránce ESET Security for Microsoft SharePoint Server.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme