Přejít k hlavnímu obsahu

Eutelsat Broadband: satelitní internet dostupný kdekoliv

redakce 13.11.2014

Společnost Eutelsat Broadband dnes oznámila zpřístupnění speciální nabídky služby neomezeného internetového připojení prostřednictvím satelitního broadbandu, který nabízí pod názvem tooway™ Infinite.

Služba je určená pro náročné uživatele, ale i malé podnikatele či domácí kanceláře. tooway™ Infinite je dostupný pro prvních 1 000 českých zákazníků. Ti získají přístup k nejrychlejší širokopásmové satelitní službě v Evropě, s rychlostmi do 22 Mbps (download) a do 6 Mbps (upload).  Novinka, která je zákazníkům odteď k dispozici, potřebuje pro své fungování malou satelitní anténu a modem připojený k počítači. Anténu si zákazník může nainstalovat sám nebo instalaci svěřit některému z certifikovaných prodejců  tooway™, kteří byli na tuto práci přímo vyškoleni společností  Eutelsat Broadband. Autorizovaní prodejci nabízejí i doplňkové služby jako veřejnou nebo statickou IP adresu, multikanálovou televizi přes tu samou anténu, telefonování přes internet a VoIP či bezdrátovou domácí síť.

tooway-dish-for-ka-sat-nahled

 „tooway™ Infinite je ideálním řešením pro ty, kteří pracují z domova, nebo pro lidi ovlivněné digitální propastí, se slabým nebo žádným připojením na internet. Služba je určená i pro ty, kteří potřebují zůstat připojení už kvůli práci, komunikaci s blízkými, vzdělávání nebo zábavě,“ říká Sándor Jurásek, obchodní manažer pro region CEE, Eutelsat Broadband.  tooway™ využívá satelit KA-SAT spoločnosti Eutelsat, který je první z nové generace evropských vysokokapacitních „smart“ satelitů. Jeho inovativní design umožňuje zákazníkům napříč Evropou a Středomořím přijímat vysokorychlostní širokopásmové služby za zlomek ceny jiných satelitních služeb.

tooway-cenik-nahled

 Pro další informace a ceny tooway™ Infinite a ostatních tooway™ nabídek, navštivte www.infinite.tooway.com, nebo kontaktujte autorizovaného distributora pro ČR společnost INTV s. r. o. na www.intv.cz.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud